Varius Manx & Kasia Stankiewicz /„SłuchAM powered by Croma”

Varius Manx & Kasia Stankiewicz /„SłuchAM powered by Croma”

28 listopada 2022, Poniedziałek

Garnizon Sztuki

Marii Konopnickiej 6, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Varius Manx & Kasia Stankiewicz 90’ to się nie powtórzy!
Lata 90-te to fantastyczny czas dla muzyki. Dziewiczy wówczas teren zapełniony został pięknymi piosenkami, które zapadły nam w duszę. Pod wpływem tych melodii uwalniają się dawno schowane emocje nasiąknięte beztroską, młodzieńczością i najlepszymi wspomnieniami.
Muzyka uwalnia dobro, a teleport w lata 90-te jest najlepszym spa dla duszy!
Dlatego postanowiliśmy zebrać esencję naszej twórczości tych lat i z taką skumulowaną radością wyruszać do Was”. Szykujcie się na niesamowite niespodzianki i doznania!
Na jednym koncercie największe przeboje a wśród nich min.
Kiedy mnie malujesz, Najmniejsze państwo świata , Elf, Wolne ptaki, Oszukam czas , Ruchome piaski
i wiele, wiele innych.
***********************************
Koncerty „słuchAM powered by Croma” to małe, kameralne sale! To bliskość i energia wprost ze sceny! Takiego klimatu nie będziecie mieć na koncertach plenerowych czy w dużych halach!
Sprawdźcie sami!
„SłuchAM powered by Croma” to cykl 16 koncertów, które zaplanowane są jeszcze w tym roku. Przedsięwzięcie, któremu przyświeca idea uważnego wsłuchiwania się w siebie, nie powstałby, gdyby nie współpraca Wytwórni Agora Muzyka z marką CROMA – For Creators of Beauty – światowym ekspertem w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości, bezpiecznych produktów do małoinwazyjnej medycyny estetycznej oraz nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry.
****************************
„ GARNIZON SZTUKI – teatr pozytywnych emocji
Od 2014 r. Fundacja Garnizon Sztuki rozwija unikatową ideę łączenia misji ze szlachetną rozrywką. Jest ona realizowana na scenie GARNIZONU SZTUKI, który mieści się w samym sercu Warszawy przy ul. M. Konopnickiej 6. Wszystkie projekty Garnizonu Sztuki – teatru pozytywnych emocji poruszają uniwersalne wartości, podejmując ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które zawsze i niezmiennie dotyczą ludzi. Pomimo poruszanych niełatwych tematów, chcemy mądrze bawić, pokrzepiająco wzruszać, i skłaniać do refleksji, chcemy nieść pozytywny przekaz, dawać nadzieję

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →