Tolerancja to za mało: Rzecz o dyskryminacji

Tolerancja to za mało: Rzecz o dyskryminacji

23 listopada 2022, Środa

Schron

Stanisława Taczaka 10, Poznań

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Dołączamy do Tygodna Tolerancji!
23.11 (środa) od godziny zapraszamy na:
▪️ 18:30 – pokaz filmowy z Short Waves pt. Przeżyć (2021) bit.ly/3AklsYp;
▪️ 20:00 – panele dyskusyjne: POV: Jesteś mniejszością rasową w Polsce oraz O sytuacji osób z doświadczeniem uchodźczym w Polsce;
▪️ 22:00 – imprezę charytatywną na rzecz Ukrainy. Tax: 10 or more.
18:00 otwarcie Schronu.
W związku z poznańskim tygodniem tolerancji organizujemy wydarzenie dotyczące zjawiska dyskryminacji i podkreślamy, że tolerancja w dzisiejszych czasach to za mało. Z doświadczenia wiemy, że wielopoziomowa formuła wydarzenia przystępna dla odbiorców i sprawdzona.
✔️ Poprzez projekcję filmu w nienachalny sposób mamy możliwość edukować naszą społeczność jak i zainteresować nowych odbiorców.
✔️ Panel daje dużą przestrzeń do ugruntowania wiedzy w danym temacie, prowadzi też do aktywnej dyskusji, która pozwala rozjaśnić lub przedyskutować pewne kwestie.
✔️ Impreza charytatywna jest miłym akcentem pozwalającym na rozpromowanie wydarzenia i osób grających, nawiązania nowych więzi.
Przekazanie pieniędzy na cel charytatywny daje uczestnikom poczucie, że mają realny wkład w pomoc. Pieniądze zostaną przekazane na rzecz poznańskich organizacji wspierających uchodźców z Ukrainy.

Projekt dofinansowany z budzetu miasta Poznania #poznanwspiera

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →