Tkanka Miejska: Rzeka Dźwięków Warsztaty + spływ kajakowy

13 lipca 2024, Sobota

Poznań

, Poznań

Start: godz. 11:00

Podziel się:

Tkanka Miejska to sekcja Czasu Letniego, która na różne sposoby ma zbliżyć nas do poznawania miasta, pomyślenia o nim od nieoczywistej strony, poczucia go i usłyszenia jego unikalnych dźwięków. Lato, sobotni poranek, kajaki – brzmi to wspaniale, a my dorzucamy do tego jeszcze unikalną możliwość odbycia warsztatów z nagrań terenowych, właśnie podczas spływu Wartą! Weźmiemy rekordery i wypłyniemy w dół rzeki kierując się ku Marinie Czerwonak. Naszym przewodnikiem będzie Michał Zygmunt, czyli specjalista od tego typu działań, który opowie jak obchodzić się z tym sprzętem, co nagrywać i co później z takim materiałem możemy zrobić. Na końcu spływu czeka na was również ognisko i wszystko co z nim związane!

Zachęcamy do zabrania własnych rekorderów i słuchawek.

Jeśli jesteście zainteresowani nagraniami terenowymi zapraszamy też na darmowy wykład Michała Zygmunta w piątek 12.07 o 14:30 w Katedrze Akustyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza.

LINKI: odrasound.design/

Tkanka Miejska: Rzeka Dźwięków Warsztaty + spływ kajakowy | 13 lipca 2024, Sobota, Poznań

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →