TITANIC SEA MOON

TITANIC SEA MOON | SZCZECIN

26 stycznia 2024, Piątek

winyle.fm

Jagiellońska 86, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Titanic Sea Moon rozpoczął działalność w 2017 roku. Grupę tworzy trzech muzyków (Dariusz Dudziński, Piotr Sulik, Rafał Szymański) wcześniej grających w słynnej formacji Ewa Braun.

Pierwsze koncerty zespół zagrał w grudniu 2018 roku, a w wakacje 2019 nagrał materiał na pierwszą płytę “Exit nr 2020”. Została ona wydana na winylu i CD przez wydawnictwo Fonoradar Records. Przed zawiązaniem Titanic Sea Moon tworzący go muzycy wcześniej występowali w wielu zespołach m.in.: wspomniana wcześniej grupa Ewa Braun oraz Guernica Y Luno, Wszystkie Wschody Słońca, Przyzwoitość, Shitface, Tornado Space Ship, Najprzyjemniejsi.

Muzyka tria to psychodeliczny trans z elementami kraut oraz postrock.

Z recenzji Jacka Nizinkiewicza Teraz Rock, listopad 2020: „…Zespół proponuje transową, kosmiczną, postrockową muzykę drogi, która przenosi słuchacza w inny wymiar. … Poetycki trans.”

Zespół promuje właśnie swoją drugą płytę wydaną również przez FONORADAR RECORDS oraz przygotowuje nowy materiał w poszerzonym, czteroosobowym składzie, wraz z Pawłem Nałysnikiem (m.in. Parampampampam Trio oraz HAUST/GHASP).

LINK do wytwórni

fonoradar.com/produkt/titanic-sea-moon-exit-no-2020-lp-black/

LINK FB

www.facebook.com/TitanicSeaMoon

LINK youtube

www.youtube.com/watch?v=BlFAgrjXLNM&t=98s

LINK BANDCAMP

titanicseamoon.bandcamp.com/releases

TITANIC SEA MOON | SZCZECIN | 26 stycznia 2024, Piątek, winyle.fm

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →