THE ANALOGS | WARSZAWA | KINOTEKA

THE ANALOGS | Leszno

20 września 2024, Piątek

Zakład

Słowiańska 6, Leszno

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zapraszamy na koncert zespołu THE ANALOGS!

Support: Danziger

Bilety 60 zł przedsprzedaż, 75 zł w dniu koncertu

The Analogs powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny punk rockowej. Ich piosenki takie jak “Pieśń Aniołów”, “Era Techno”, “Dzieciaki Atakujące Policję” zna każdy kto interesuje się mocnym, gitarowym graniem. Na swoim koncie mają kilka płyt oraz niezliczoną ilość koncertów w Polsce oraz całej Europie. W 2020 roku świętowali 25 lecie swojej działalności. W marcu 2024 roku nakładem Oldschool Records wychodzi ich najnowszy album “Bestia”. Koncert który zagrają będzie składał się z najbardziej znanych i lubianych przez publiczność utworów jakie posiadają w swoim dorobku oraz piosenek z najnowszej płyty.

www.analogs.pl (oficjalna strona internetowa)

www.oldschool.pl (oficjalny sklep zespołu)

oraz na FB:

www.facebook.com/TheAnalogs/

www.facebook.com/projektpudlo/

Wytwórnia:

www.facebook.com/oldschoolpunx

Kontakt z zespołem: analogs@op.pl

DANZIGER

Kapela z Trójmiasta grająca melodyjnego punka. Zespół powstał w 2016 roku, wydał dwie EPki i długogrającą płytę “Hate Us!”, której pozytywne recenzje ukazały się we wielu punkowych zinach i w prasie katolickiej. W grudniu 2023 wydali płytę „Czy już zawsze będzie źle?”, na której nieco wykroczyli poza granice swojego stylu.

facebook.com/danzigerband

www.youtube.com/@Danzigerband

open.spotify.com/artist/6087xxT1ZinnDPdgRFdebX

THE ANALOGS | Leszno | 20 września 2024, Piątek, Zakład

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →