Teatr Burleski Dames Du Soir / Rzeszów

Teatr Burleski Dames Du Soir / Rzeszów

18 lutego 2024, Niedziela

ALOHA - Food, Bowling & Club

Krakowska 20, Rzeszów

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Zabierzemy Cię w jedną z najbardziej niezapomnianych podróży do świata blichtru, brokatu, cekinów oraz muzyki! Wraz z Tobą nadamy temu zimowemu wieczorowi magicznego charakteru, pełnego elegancji oraz dobrej zabawy i humoru! Miłość w przeróżnych jej odsłonach zagości na scenie. Przekraczając progi naszego teatru zanurzysz się w aurę piękna, wspaniałych kostiumów, sensualnej burleski, zaskakującego dragu, tańca i śpiewu, omami Cię szaleństwo barw, cekinów, brokatu, przezroczystego tiulu i strusich piór. Bilet na nasze wydarzenie to idealny sposób na prezent z okazji Walentynek oraz możliwość spędzenia czasu razem z drugą osobą w nietuzinkowy oraz przyjemny sposób. A może to okazja, by kogoś poznać? Przybądź do nas w parze, sam lub w towarzystwie przyjaciół – ale nie zwlekaj z kupnem biletów, bo jest ich naprawdę ograniczona ilość. W programie: burleska, drag queen, akrobacje, śpiew, chairdance, fireshow, pantomima. i więcej! Specjalnie dla Ciebie wystąpią: gwiazda polskiej burleski, międzynarodowa performerka o ogniu w oczach i uwodzicielskich ruchach – Veren De Heddge, znakomita i nieziemsko czarująca, znana także z wielu produkcji telewizyjnych Drag Queen – Papina McQueen, w świat burleskowego blichtru ArtDeco swymi sensualnymi gestami zabierze Cię eteryczna Lily Frou, magnetyczny głos Lilith przeszyje Cię na wskroś, a pantomima LouLou wprawi w zamyślenie i dobry humor! Wydarzenie poprowadzi fenomenalny BuBu mon Cherie. Będziesz podziwiał nasze gwiazdy w tańcu z ogniem i wywołujące dreszcz emocji akrobacje. Teatr Burleski Dames Du Soir by Veren De Heddge to jedyna taka rewia w Polsce. Każdego miesiąca przygotowujemy nowy program a bilety rozchodzą się w kilka godzin. Nasz baśniowy świat zachwyci Twoje zmysły, a bar Aloha zaoferuje wszelkie możliwe koktajle, aby jeszcze bardziej sprawić byś poczuł/poczuła się wyjątkowo! Wydarzenie podzielone jest na dwie części. Dress code: dress to impress. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Teatr Burleski Dames Du Soir / Rzeszów | 18 lutego 2024, Niedziela, ALOHA - Food, Bowling & Club

Biletomat.pl
120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →