Sonia Bohosiewicz | Przecław

Sonia Bohosiewicz | Przecław

22 marca 2024, Piątek

GOKSiR Przecław

ul. Rekreacyjna 1, Przecław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

ZMIANA DSTY – z 23.02.2024, PRZENIESIONY na 22.03.2024

GOKSiR Przecław zaprasza na pełne zabawnych anegdot, wzruszeń i opowieści o pierwszych lekcjach życia spotkanie z Sonią Bohosiewicz. „Domówka” to lekka, a zarazem osobista podróż aktorki do czasów PRL-u oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki.

Spektakl Soni Bohosiewicz to komedia koncertowa – połączenie spektaklu, stand-upu, śpiewu i improwizacji. Aktorka podczas występu dzieli się z publicznością wyjątkowymi historiami o miłości, kobietach i mężczyznach.

W trakcie „Domówki” Bohosiewicz piecze ciasto w prodiżu, a publiczność śpiewa razem z nią największe polskie przeboje. Podczas występu usłyszymy takie hity jak „W moim magicznym domku”, „Małgośka”, „Jesteś lekiem na całe zło” czy „Józek, nie daruję ci tej nocy”.

Sonia Bohosiewicz | Przecław | 22 marca 2024, Piątek, GOKSiR Przecław

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →