S&B oraz SHEILA DOG

S&B oraz SHEILA DOG

21 kwietnia 2023, Piątek

Schron Muzyczny MASH

Wojska Polskiego 3, Mysłowice

Start: godz. 19:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Niezwykły koncert dwóch niezwykłych zespołów, czyli S&B oraz Sheila Dog!

Sheila Dog to nowy pomysł Marka Jałowieckiego (Delons, Generał Stilwell, Ladislav) na prezentowanie nowych piosenek w stylu lo-fi. Pierwsze nagrania powstały w 2019 roku w domu Marka. Od tego czasu cyklicznie na youtubowym profilu Jałowieckiego pojawiają się nowe piosenki. To bardzo undergroundowe brzmienie silnie nawiązujące do dokonań artystów z kręgu niezależnego gitarowego popu sprzed lat. Mowa tutaj na przykład o East River Pipe, Television Personalities, Tobin Sprout i wielu innych.

Kilka piosenek powstało z towarzyszeniem Tomasza Korgula (gitara, skrzypce), który od wielu lat uczestniczy w projektach Marka. Jest stałym członkiem Generała Stilwella, był ważnym elementem Delons i dogrywał kilka partii skrzypcowych do piosenek Ladislav.

Na scenie Sheila Dog to Marek Jałowiecki (gitara, śpiew) i Tomasz Korgul (gitara, skrzypce). Brzmienie uzupełniane jest automatem perkusyjnym.

Autorem wszystkich piosenek jest Marek Jałowiecki. Na koncercie Sheila Dog wykonuje najnowsze piosenki, ale lwią część materiału stanowią piosenki sprzed lat m.in. „Młody Michael Caine”, „Z biegiem czasu” czy „Moje Essen”.

S & B, to duet, który jako swoje credo przyjął hasło “dwie gitary, dwa głosy i 1000 historii”. Dwa męskie głosy śpiewające w harmonii to rzadkość. Dzięki S&B ta luka na rynku muzycznym znika! Występy duetu często wywołują wśród słuchaczy skojarzenia z amerykańską muzyką drogi oraz takimi grupami jak Kings of convieniece, Simon & Garfunkel czy Everly Brothers. Grupę tworzą autorzy piosenek z Wrocławia (Janek Samołyk) i Opola (Rafał Doliński).

www.facebook.com/sandbmusic/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

S&B oraz SHEILA DOG | 21 kwietnia 2023, Piątek, Schron Muzyczny MASH

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →