Rewia Burleski & Sparkling Bubbles 6

Rewia Burleski & Sparkling Bubbles 6

12 stycznia 2023, Czwartek

Fabryka Lloyda

Fordońska 156, Bydgoszcz

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Burleska w Fabryce Lloyda po raz szósty!
Gotowi na solidną dawkę brokatu? Rozgośćcie się w Fabryce Lloyda, gdzie Madame de Minou przyszykuje dla Was niezapomniane burleskowe show.
Wystąpią dla Was:
* Lillet Lamour – Podobno na podstawie klasy i urody tej artystki zaprojektowano Musee du Louvre. Eksponaty z całego świata miały spróbować odwzorować émotion, z jakimi ta pani tańczy na scenie.
* Coolek – niesamowity performer o umiejętnościach cyrkowych, który lubi igrać z ogniem. Wszystkim zaraz jest gorąco. Mam nadzieję, że ktoś na sali umie wcielić się w strażaka.
* Gospodyni wieczoru, rudowłosa diva, która tak jara się burleską, że dorobiła się ognistych loków. Występuje, prowadzi i organizuje pokazy od śląskiej ziemi aż po porty Bałtyku. Tańczy jak szalona, gada jak najęta, kusi jak L4 po dobrym melanżu. – Madame de Minou – Burlesque Artist
Imprezę poprowadzi Katie Cash. Ta blond ślicznotka swoim śpiewem sfiskalizuje wasze spojrzenie na burleskę. Kusząca jak ulgi podatkowe, energiczna jak kot o 3 w nocy, hipnotyzuje jak kelnerka niosąca twoje zamówienie.
Bilety:
139zł VIP- najlepsze miejsca przy scenie oraz butelka wina na parę
99zł Standard – powitalny kieliszek wina musującego na wejściu
18:00 – otwarcie drzwi
20:00 – start pokazów

Jak się przygotować?
Dress to impress — elegancko, ekstrawagancko, lub po prostu… ładnie. Weź tę suknię z cekinami, pewnie już się nudzi w szafie. Garnitur też czasami warto przewietrzyć. Ten dekolt trochę za głęboki? Weź głębszy. Wzorki na koszuli zbyt szalone? Wymiękną przy scenicznych pląsach, bierz. Dresy z barbie i wysoka szpilka? I dare you. I double dare you. Wskazane jest wszystko, co sprawi, że poczujesz się jak pasażer z górnego pokładu.
Do zobaczenia!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →