REGGAE SESJA: Dreadsquad meets Selecta Atof

REGGAE SESJA: Dreadsquad meets Selecta Atof

4 marca 2023, Sobota

P29

Piotrkowska 29, Łódź

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Zapraszamy do P29 na solidną reggae sesję. Gramy jamajską selekcję od roots reggae, przez rub-a-dub, raggamuffin aż po nowości ze światowej sceny dub.

Za gramofonami:
Dreadsquad
Selecta Atof (Francja)
+ goście
Miejsce: P29 (Łódź, Piotrkowska 29, wejscie od Więckowskiego)
Start: 22.00
Wazd: 20zł
————————————–
Selecta Atof (Francja) selektor w Roots Vibracja Sound System. Kolekcjoner winylowych płyt od ska, early reggae przez rub-a-dub po UK dub i nowoczesne produkcje.
————————————–
Dreadsquad to projekt, który umieścił Polskę na mapie twórców tanecznych riddimów o mocnych basowych brzmieniach. Łódzkie Superfly Studio wydaje utwór za utworem łącząc jamajskie brzmienia
reggae, dubu, dancehallu, ska i rocksteady z nowoczesnym breakbeatem, jungle, dubstepem i garage.
Dreadsquad powstał w 2001 roku. Lata działalności przynosiły niezliczoną ilość mixtape’ów, remixów, mashupów i kooperacji. Po setkach występów w Polsce nadeszły wyjazdy europejskie, a obecnie Dreadsquad ma na swoim koncie występy w USA, Kanadzie, Brazylii, Indiach czy Japonii.
Dreadsquad współpracował z czołówką polskiej sceny reggae i hip-hop. Na ich podkładach instrumentalnych nagrywali dotychczas: Marika, East West Rockers, Ras Luta, Junior Stress, Kacezet, Natural Dread Killaz, O.S.T.R., Pablopavo, Reggaenerator, Tede, Numer Raz, Grubson i wielu innych.
Dreadsquad współpracował również z wieloma topowymi jamajskimi i europejskimi artystami, jak m.in. Ward 21, Tenor Fly, Top Cat, General Levy, U Brown, Milion Stylez, Lady Chann, Tipa Irie, Jah Mason, Perfect Giddimani czy Dr Ring Ding. Dyskografia jak do tej pory obejmuje 4 mixtape’y, 7 albumów producenckich i krocie singli, które stały się bestsellerami w sklepach muzycznych w całej Europie i trafiły na playlisty topowych DJ’ów. Dreadsquad to brzmienie na światową skalę. Jego inspiracją są ścieżki życia, spoiwem jamajska kultura soundsystemowa i współczesna muzyka basowa.
Nie możecie tego przegapić.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →