Recepcja dźwięku: SINUO | koncert

Recepcja dźwięku: SINUO | koncert

11 stycznia 2023, Środa

Recepcja

Ruska 46a, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Sinuō to z łacińskiego wygięcie, zakręt, fałda. Nazwa projektu Arnisa Aleinikovasa dobrze oddaje komponowaną przez niego muzykę – pełną falujących, wibrujących melodii syntezatorów i tajemniczych zaułków.
Emergency Exit, debiutancka epka litewskiego artysty, balansuje między mocnym, klubowym brzmieniem a medytacyjnym ambientem. “Perpetual Motion” ukaże się już w styczniu, a koncert w Recepcji będzie niepowtarzalną okazją przedpremierowego usłyszenia nadchodzącej płyty.
Aleinikovas zajmuje się nie tylko muzyką, ale też teatrem czy pisarstwem. Aktualnie przebywa na rezydencji artystycznej we Wrocławskim Instytucie Kultury w ramach europejskiej platformy MagiC Carpets. Podczas przeprowadzonych przez siebie warsztatów performatywnych z tańca intuicyjnego, skierował uczestniczki i uczestników do wnętrza ich zmysłów, otwierając ich na spontaniczny, ekspresyjny ruch. Dzień po koncercie, w Barbarze (12 stycznia), odbędzie się otwarty dla publiczności finał tanecznych spotkań z elektroniczną muzyką Aleinikovasa w tle.
Wstęp —> wolny
Spotify —> open.spotify.com/artist/6NJB6vhEvpzax6FCLKyNdh… Soundcloud —> Strumieniuj muzykę użytkownika SINUO | Słuchaj piosenek, albumów i playlist bezpłatnie w serwisie SoundCloud
Recepcja Dźwięku to cykl koncertów w Klubokawiarni Recepcja. Historia podwórka Ruska 46 jest nierozerwalnie związana z ruchami oddolnymi, alternatywnymi, wpisującymi się w bogate tradycje wrocławskiej kontrkultury. Dlatego do zagrania w tej oświetlonej zabytkowymi neonami przestrzeni zaprosiliśmy artystów reprezentujących najciekawsze nurty polskiej sceny niezależne

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →