Random Garden Cinema: Shortcutz Amsterdam

13 lipca 2024, Sobota

Poznań

, Poznań

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Random Garden Cinema, czyli cykl kameralnych pokazów w ukrytych poznańskich miejscówkach, zgłoszonych do udziału w projekcie przez samych mieszkańców. Kupujesz bilet, a o tym gdzie odbędzie się projekcja dowiadujesz się dopiero w dniu wydarzenia. Tajna lokacja i tajny program, który specjalnie na potrzebę sobotniego Randoma na Czasie Letnim stworzony został przez zaprzyjaźniony festiwal filmów krótkometrażowych Shortcutz Amsterdam! Sąsiedzka atmosfera, natura i kino pod chmurką – czyli perfekcyjny letni wieczór!

Informacja o miejscu pokazu przekazana zostanie drogą mailową w dzień wydarzenia o godzinie 14:00. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem czasletni@adarte.pl

Linki:
www.shortcutzamsterdam.com/
www.instagram.com/shortcutz_amsterdam/

Wstęp dla osób +16

REGULAMIN WYDARZENIA

Random Garden Cinema: Shortcutz Amsterdam | 13 lipca 2024, Sobota, Poznań

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →