Ramona Rey: Back to the future

Ramona Rey: Back to the future | SOLD OUT

29 września 2023, Piątek

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Start: godz. 21:30

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Ramona Rey – niezależna, wielowymiarowa i wierna sobie.

Śpiewa odkąd pamięta, pisze teksty, pisze muzykę, kreuje swoje teledyski. Ukończyła wydział wokalny na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wraz z Tel Araña tworzą jeden organizm muzyczny przez lata uznawany za wizjonerski i wyprzedzający swoje czasy.
Przyszedł czas na koncert : „Back to the future” – Powrót do przyszłości”.

Będzie to zbiór wybranych utworów z 4 albumów twórczości Ramony Rey, które z różnych powodów przez lata nie znajdowały swojego miejsca w setlistach koncertowych.
Może były zbyt ciche, intymne, nieufne. 29 września zabrzmią w Hala Odra w nowych i klasycznych aranżacjach utwory takie jak „Nieprawda”, „Układ gwiazd”, “Kocham”, “To minie” i wiele, wiele innych tajemniczych utworów Ramony Rey.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Ramona Rey: Back to the future | SOLD OUT | 29 września 2023, Piątek, Hala Odra

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →