Pozostali_Impro: To się okaże vol. 2.0. | Szczecin

Pozostali_Impro: To się okaże vol. 2.0. | Szczecin

21 kwietnia 2024, Niedziela

Dom Kultury Słowianin

Korzeniowskiego 7, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 9.03.2024, PRZENIESIONE na 21.04.2024

“To się okaże!” vol. 2.0. kontynuuje niesamowitą tradycję szalonej improwizacji komediowej. To wieczór, w którym światło reflektorów oświetli

niepowtarzalne chwile śmiechu i spontanicznych wzruszeń. Trzymając w napięciu zarówno publiczność, jak i wykonawców, zaprasza do świata, gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Podczas tego wieczoru może wydarzyć się absolutnie wszystko, a wszystko, co zobaczycie, powstanie na waszych oczach z waszych własnych inspiracji.

Wspólnie stworzymy nowe, niepowtarzalne światy, które zapadną w pamięć na zawsze. Bez obaw – choć pociągniemy was za języki, nie będzie konieczności wchodzenia na scenę.

Dynamiczna i interaktywna formuła gier impro w wykonaniu grupy POZOSTALI_IMPRO gwarantuje wybuchową rozrywkę, pełną nieprzewidywalnych zwrotów akcji, absurdalnego humoru, intrygujących skojarzeń i niebanalnych wrażeń. Kolejna, druga odsłona wydarzenia gwarantuje jeszcze większą dawkę śmiechu, obiecując równocześnie wiele nowych, niespodziewanych atrakcji!

A kim jesteśmy?

Gramy ze sobą od lat, w teatrach, na zawodowych scenach.

Szlif sztuki impro złapaliśmy od najlepszych w kraju, potem lata praktyki w grupach Impro z Krypty i Bryganda, które przyciągały rzeszę fanów

na wieczory takie jak ten! Teraz przynosimy Wam nową fale zachodniopomorskiego impro – oto – przed Wami – grupa impro POZOSTALI!

A w POZOSTAŁych rolach: Ada, Blada, Kacha, Berez i Matiz.

 

Pozostali_Impro: To się okaże vol. 2.0. | Szczecin | 21 kwietnia 2024, Niedziela, Dom Kultury Słowianin

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →