Połączenie Lok@lne

Połączenie Lok@lne #2 Wernisaż pasteli i rozmowa o modzie z Marią Śnieżko – Krystek

2 lutego 2024, Piątek

Dom Kultury

Ul. Krzemienna 10, Szczecin

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Poznajcie Panią Marię Śnieżko-Krystek, malarkę i projektantkę mody, która odwiedzi Dom Kultury “Krzemień” w ramach nowego cyklu “Połączenie Lok@lne”. Pani Maria całe swoje życie związana była z przemysłem odzieżowym, kształtując polską modę i gusta, pracowała m.in. dla Centralnego Laboratorium Przemysłu Odzieżowego w Łodzi, Próchnika, Daminy. Przed nami inspirująca rozmowa pełna anegdot z lat ‘60, ‘70, ‘80, a także dyskusja dotycząca kondycji współczesnej mody, czy refleksja pracy kobiet w przemyśle odzieżowym i ich ślad w historii polskiej mody. Jeśli ciekawią Cię niezwykłe historie czy moda polska, nie możesz ominąć tego spotkania! Rozmowę poprowadzi Anna Sienkiewicz, wykładowczyni i badaczka historii mody polskiej.

“Połączenie Lok@lne” to nowy cykl spotkań, podczas których będziemy spotykać się z osobami, które żyją wśród nas i zmieniają szarą rzeczywistość w świat pełen pasji. To może być lokalny artysta, przedsiębiorca, aktywista społeczny lub po prostu ktoś, kto ma ciekawą historię do opowiedzenia.

Jeśli chcesz stać się częścią kolejnych edycji Połączeń Lokalnych napisz do nas na program@krzemien.art i opisz swoją historię.

Połączenie Lok@lne #2 Wernisaż pasteli i rozmowa o modzie z Marią Śnieżko – Krystek | 2 lutego 2024, Piątek, Dom Kultury

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →