Planeta Delta - zajęcia dla dzieci od 1 do 3 lat | Szczecin

Planeta Dzieci | Szczecin

9 maja 2024, Czwartek

Klub Delta

Racławicka 10, Szczecin

Start: godz. 10:30

Podziel się:

Planeta Delta to zajęcia dla dzieci od 1 do 3 lat i bliskich im dorosłych. To wydarzenie dzieci w wieku przedprzedszkolnym, przebywających w ciągu dnia z bliskim dorosłym w domu.
Zapraszamy na ogólnorozwojowe zajęcia edukacyjno-animacyjne. Poprzez działania ruchowe, plastyczne, teatralne i muzyczne będziemy poznawać świat wokół nas.
Nasze spotkania pozwolą dzieciom oswoić się z grupą i osobą prowadzącą zajęcia. Dorośli będą mogli aktywnie towarzyszyć swoim dzieciom, jednocześnie mając okazję do spotkania i wymiany doświadczeń z pozostałymi dorosłymi. Zajęcia być może zainspirują ich do wspólnych zabaw we własnych domach.

Planeta Delta to przestrzeń przyjazna najmłodszym i bliskim im dorosłym!
Zajęcia będą odbywać się w kameralnej grupie, w Klubie Delta przy ul. Racławickiej 10.
Na salę wchodzimy bez butów – można mieć kapcie lub skarpetki.
Czas trwania: 45 minut
Bilety: 10 zł za osobę (każde dziecko i opiekun musi mieć swój bilet), dostępne na portalu biletomat.pl

Zajęcia poprowadzi Magdalena Gardas-Wasilewska – animatorka kultury, pedagożka teatru. Występuje w przedstawieniach dla dzieci od 1. roku życia – w grupie teatralnej Głowa mała. Jest członkinią Fundacji Tettere, zajmującej się działaniami artystycznymi i edukacyjnymi na rzecz dzieci, rodzin i społeczności lokalnych.
Masz pytania? Napisz: m.gardas-wasilewska@klubdelta.pl

Planeta Dzieci | Szczecin | 9 maja 2024, Czwartek, Klub Delta

Biletomat.pl
10 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →