Patryk Pietrzak z zespołem | Kraków

Patryk Pietrzak z zespołem | Kraków

12 maja 2024, Niedziela

Tu i Ówdzie

Dajwór 18, Kraków

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Patryk Pietrzak z zespołem

niedziela, 12 maja 2024, godz. 19:00

Kraków – Tu i Ówdzie (ul. Wiślna 5)

support: rajku

Patryk Pietrzak

Urodził się w Łodzi 19 sierpnia 1991 roku. Tam też tworzy i mieszka. Tekściarz, multiinstrumentalista, songwriter, aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Przez lata wokalista, współtwórca muzyki i autor tekstów zespołu Ted Nemeth. Debiutował solowym albumem „OK BOOMER” (Mystic Production) w 2021 roku, jego singiel „Maryś” dotarł do 1 miejsca „LP” Radia 357.

Wiosną tego roku ukażą się „Maczugi” – to kolejny singiel zwiastujący drugi solowy album Patryka Pietrzaka. Zakamuflowana w sentymentalnej podróży do przeszłości historia mogłaby być materiałem na kino drogi, którego akcja dzieje się w samochodzie, nocą, w jednym z większych miast. Bohaterowie tego filmu powinni ze sobą porozmawiać, mają sobie dużo do powiedzenia, powinni do siebie pojechać. To sentyment bajek oglądanych na kineskopowym telewizorze. Leniwy taniec. Myślenie życzeniowe. Romantyzowanie. Jeżeli te zdania nie są dla Ciebie niezrozumiałym bełkotem, znajdziesz w tej muzyce coś dla siebie.

Wcześniej drugi album artysty zapowiedział singiel „Więcej”. Emitowany był w kilku najważniejszych rozgłośniach radiowych w kraju z Radiem 357 i Nowy Świat na czele. Od strony produkcyjnej nad utworami czuwał Aleksander Boroś, którego usłyszycie też w live bandzie na trasie koncertowej.

Sprawdź: www.facebook.com/patrykpietrzakofficial

Agencja Koncertowa Borówka Music

www.facebook.com/borowkamusic oraz www.instagram.com/borowkamusic

Patryk Pietrzak z zespołem | Kraków | 12 maja 2024, Niedziela, Tu i Ówdzie

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →