Patrycja Markowska | Bydgoszcz

Patrycja Markowska | Bydgoszcz

18 marca 2023, Sobota

Fabryka Lloyda

Fordońska 156, Bydgoszcz

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Patrycja Markowska w Bydgoszczy!
18 marca w Fabryce Lloyda odbędzie się koncert w ramach trasy „WILCZY PĘD acustic/electric TOUR”. W wydarzeniu gościnnie udział weźmie Dawid Karpiuk z formacji Dziwna Wiosna. Nie zabraknie nowych utworów z płyty “Wilczy Pęd” oraz największych hitów artystki.
W maju 2022 światło dzienne ujrzał najnowszy album Patrycji, zatytułowany “Wilczy pęd”. Płytę promowały single „Niepoprawna”, “Wilczy pęd”, ”Na zakończenie dnia”, „Kieszenie” oraz „Bezczas”. Najnowszy krążek wokalistki to granie akustyczne i nieskrępowane, a jednocześnie eklektyczne, z elementami popu, nadającymi współczesny charakter całości.

Otwarcie obiektu 18:00
Koncert 20:00
I Pula 69zł
II Pula 79zł
III Pula 89zł

Patrycja Markowska – hippiska, artystka, jeden z najbardziej charakterystycznych głosów polskiej sceny muzycznej. Barwa głosu, magnetyzująca osobowość i umiłowanie wolności od lat spotykają się z ogromną sympatią fanów, sprawiając, że kolejne utwory Patrycji królują na listach przebojów. Muzyka i życie zgodne z hasłem Peace& Love towarzyszą jej od zawsze.
Występuje z zespołem w składzie: Maciej Mąka (gitara, śpiew), Krzysztof Siewruk (gitara, śpiew), Marcin Koczot (śpiew, instrumenty klawiszowe i perkusyjne), Adrian Szczotka (gitara basowa) oraz Radosław Owczarz (perkusja)
Do zobaczenia!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →