OHYDA, GASH FAITH, RAUT // 21.09.23 Warszawa, Chmury

OHYDA, GASH FAITH, RAUT // 21.09.23 Warszawa, Chmury

21 września 2023, Czwartek

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Dancin’ Shoes Gigs & Howl Chain Records zapraszają na koncert:
OHYDA
Hałaśliwość brzmienia lubelsko-łódzkiej Ohydy, założonej w 2015 r., jest do tego stopnia hiperboliczna, że Soundrive w recenzji ich drugiego albumu Koszmar (2019) porównał ich brzmienie do digital hardcore. Nic więc dziwnego, że skład przykuł uwagę kultowej angielskiej punkowej oficyny La Vida Es Un Mus, której nakładem wydali już trzy płyty studyjne. Ostatnia z nich, Pan bóg spełni wszystkie pragnienia lewaków… I dojdzie do katastrofy!, dopracowała formułę Ohydy do perfekcji, jednocześnie będąc lirycznie jednym z najtrafniejszych wyrazów społecznego niezadowolenia w polskim hardcorze ostatnich lat.
ohyda.bandcamp.com/
www.youtube.com/watch?v=gPWgNTP9fc4
www.youtube.com/watch?v=JVI28qdwPbg
GASH FAITH
Duet Gash Faith wrócił z nowym materiałem “Shockwave”, wydanym w październiku 2022. Obecnie zespół planuje promocję wydawnictwa na jesiennych koncertach oraz przygotowuje materiał na pełną płytę.
U podstaw Gash Faith leży mieszanka dwóch światów – ciężkiej muzyki metalowej oraz sceny elektronicznej.
Prócz oczywistych skojarzeń z takimi zespołami jak Godflesh czy Scorn, szczególnie ważną inspiracją dla zespołu jest scena acid house/techno z Chicago i Detroit z przełomu lat 80/90-tych, dokonania artystów z Earache Records z początku lat 90-tych oraz wykonawcy sceny dub.
Linki:
www.instagram.com/gash_faith
www.gashfaith.bandcamp.com
www.facebook.com/gashfaith
RAUT
Raut to dwie osoby i automat perkusyjny. Na swoim debiucie to mechaniczne rytmy, które mieszają się z gitarami zaostrzonymi do granic możliwości i atmosfera, która dzięki syntezatorom i śpiewowi podkreślonemu duszącym się pogłosem rzuca cień Cold Wave na całą muzykę. Raut z pewnością robi Egg Punk, ale robią to na swój sposób, z typowym dla siebie podejściem: teza, antyteza, dekonstrukcja, ciemność, klaustrofobia i zasłona ironii.
syfrecords.bandcamp.com/album/raut-s-t
www.facebook.com/rautwwa
Gdzie: Chmury, Warszawa
Kiedy: 21 września, czwartek
Bilety: 50 pln [no presale]

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →