NAGŁY ATAK SPAWACZA, TASSACK, .BHP, ICEMAN/SIGMA NGWM | Wrocław

NAGŁY ATAK SPAWACZA, TASSACK, .BHP, ICEMAN/SIGMA NGWM | Wrocław

10 maja 2024, Piątek

Transformator

Tęczowa 57, Wrocław

Start: godz. 17:00

Podziel się:

10 Maja 2024 rok
Wrocław – Transformator
Start koncertu – 17:00 (Na plakacie błędne info!)
Bilet – 60 ZŁ (Bilety Internetowe wkrótce!)

Zagrają:
30-STO LECIE poznańskiej formacji NAGŁY ATAK SPAWACZA!!! Fazi, Kaczmi, Małpa i DJ Jaxon zaprezentują Wam prawdziwy HARDCORE RAP ze stolicy Wielkopolski. Z trzydziestoletnim stażem na karku, Spawacze zaprezentują klasyki z lat 90, jak i nowy premierowy materiał z płyty SZWADRON KAMIKADZE! Pamiętacie jeszcze kultową płytę BRAT JUZEF, czy PSYCHEDRYNA 97? Ten koncert będzie istnym świętem dla każdego fana tych – klasycznych już – krążków!
YT: youtu.be/tRRXjY5BaP4?si=1P2WiAN4bmUJBMg0
FB: www.facebook.com/naglyatakspawa3
IN: www.instagram.com/spawacz_oficjal/

10-CIO LECIE Budzyńsko-Poznańskiej grupy TASSACK !!! Szalony i ostry Crossover/Thrash Metal w najlepszym, wiejskim wydaniu to coś co chłopaki mogą wam zaoferować! Od dziesięciu lat TSCK zjeżdża cały kraj, wydając do tego album za albumem. Totalnie OLD SCHOOL’owo, totalnie zwariowanie, ich występy to istny wulkan energii. Dobra zabawa jest tutaj gwarantowana!
YT: www.youtube.com/watch?v=pKmBgardQNg
FB: www.facebook.com/TassackAttack
IN: www.instagram.com/tassack_attack/

.BHP to ”wpierdologenna” załoga z Warszawy, reprezentująca najlepsze wydanie Nu Metalowego 90’s’owego klimatu! Grupa chociaż ma dopiero na koncie jeden debiutancki album wydany w 2021, kosmicznie szybko wyskoczyła z ”podziemia” i trafiła na wysoki pułap naszej rodzimej sceny. Koncerty na Pol’and’Rock’u, S.D.L’u, MateriFest czy Brytyjskim Bloodstocku to tylko nieliczne sukcesy tej kapeli. Nie wierzysz? Wpadnij przekonaj się osobiście!
YT: www.youtube.com/watch?v=iH48mUeDYuQ
FB: www.facebook.com/bHPnumetal
IN: www.instagram.com/bhp_band/

ICEMAN & SIGMA NGWM to duet, którego kolabo mocno uderzyło w środowisko ULICZNEGO RAPU. ICEMAN to członek i zarazem założyciel starego składu SLUMS ATTACK, jednej z najważniejszych Polskich grup HIP HOP’owyh. SIGMA NGWM to Jarociński raper, reprezentujący prawdziwą scenę RAPu, który na koncie ma współpracę z takimi artystami jak chociażby PEJA, O.S.T.R., czy ŚLIWA. Chłopaki zaprezentują wam na żywo materiał ze swojej wspólnej EP-ki SZARA STREFA wydanej w 2023, jak i kilka starych klasyków z dwóch pierwszych płyt SLU !!!
YT: www.youtube.com/watch?v=tmB5QYWJVDw
Iceman IN: www.instagram.com/icemanatakuje/
Sigma IN: www.instagram.com/sigma_ngwm/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →