Nabór do grup teatralnych Teatru Polskiego w Warszawie - Harmider

Nabór do grup teatralnych Teatru Polskiego w Warszawie – Harmider

3 października 2022, Poniedziałek

Teatr Polski w Warszawie

Kazimierza Karasia 2, Warszawa

Start: godz. 17:30

Podziel się:

Trwa nabór do trzech grup teatralnych Harmider! Zapraszamy na całoroczne zajęcia dzieci i młodzieży od 7 do 18 rż. Nasze spotkania zakończymy pokazami pracy warsztatowej na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego w Warszawie.
Szczegółowe opisy wszystkich grup poniżej.
Spotykamy się w poniedziałki, w godz. 17:30-19:00
Zajęcia odbywają się w salach prób Teatru Polskiego w Warszawie.
Pierwsze, próbne zajęcia: 3 października 2022
Po zajęciach próbnych, będziemy prosić o wykupienie karnetu.
Cena pojedynczych zajęć: 20 zł
Zapisy i informacje o biletach w kasie:
tel. 22 505 92 90, 22 505 92 91, e-mail: bilety@teatrpolski.waw.pl
Grupa młodsza, 7-9 lat
Wszystkich najmłodszych miłośników i miłośniczki teatru zapraszamy na warsztaty rozwijające kreatywność. Będziemy się bawić i zdobywać nowe umiejętności, wykorzystując przy tym ogromne pokłady dziecięcej energii. Nastawcie się proszę na sporą dawkę śmiechu i czystą radość. Ruch, taniec, zabawy słowne, a także niepowtarzalne gry oparte będą na improwizacji i warsztacie pedagogiczno-teatralnym. Nie zabraknie również działań aktorskich. Wszystkie nasze spotkania zakończy pokaz na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego. Jeśli chcesz wykorzystać swoją wyobraźnię do tworzenia wyjątkowych doświadczeń teatralnych, Harmider będzie do tego idealną okazją!
Prowadzenie: Agata Wojdalska
Grupa środkowa, 10-13 lat
Warsztaty teatralne to forma pracy, która pobudza wielostronną aktywność młodego człowieka: emocjonalną, ruchową i intelektualną, wszechstronnie kształci, jest źródłem różnorodnych przeżyć emocjonalnych, daje możliwość poznania nowych środków ekspresji i kształci umiejętność podejmowania trudnych decyzji. Uczestnicy podczas warsztatów teatralnych będą wcielać się w różne postaci, rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość, intuicję, koncentrację, pamięć oraz inwencję twórczą.
Myślą przewodnią naszych warsztatów będą słowa Janusza Korczaka: Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.
Prowadzenie: Arkadiusz Stawski
Grupa starsza, 14-18 lat
Fascynuje Cię teatr? Szukasz przestrzeni na opowiedzenie o sobie i o tym, co myślisz? Chcesz wyrażać siebie na scenie i dać upust swoim emocjom? Poznać innych młodych ludzi z pasją? Otworzyć się i wzmocnić poczucie własnej wartości? Oswoić z występami publicznymi? Uwolnić wyobraźnię? Kreatywnie spędzać poniedziałkowe wieczory? Współtworzyć spektakl?
Zajęcia teatralne dla młodzieży w inspirujących murach ponad stuletniego Teatru Polskiego to miejsce idealne dla Ciebie. Spotykamy się w poniedziałki od 17.30 do 19.00 od października do maja.
Pracę kończymy spektaklem na Scenie Kameralnej. Podczas warsztatów wykorzystujemy metody pedagogiki teatru – każdy z nas jest twórcą!
Prowadzenie: Joanna Pietraszek i Adriana Sadowska
Dokładny rozkład zajęć:
październik 2022: 3, 10, 17, 24, 31
listopad: 7, 14, 21, 28,
grudzień: 5, 12, 19,
styczeń 2023: 9, 16, 23, 30
luty: 6,27
marzec: 6,13,20,27
kwiecień: 3, 17, 24
maj: 8, 15, 22, 29
+ pokaz pracy warsztatowej na Scenie Kameralnej
Zapraszamy!

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →