Mrozu: Wszystko było po coś / Gdańsk

Mrozu: Wszystko było po coś / Gdańsk

15 marca 2024, Piątek

ERGO ARENA

Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Zobacz! Najnowsze informacje o Mrozu!

Mrozu: Wszystko było po coś
15 marca 2024 r. (piątek), godz. 20.00
ERGO ARENA Gdańsk/Sopot, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk
Informujemy, że ze względu na wymogi produkcyjne zaplanowany na 2 marca 2024 roku koncert MROZA w Polsat Plus Arena w Gdyni został przeniesiony do Ergo Areny Gdańsk/Sopot i odbędzie się 15 marca 2024 roku.

Laureat pięciu Fryderyków, współautor przeboju Supermoce i jeden z liderów Męskie Granie Orkiestra 2023 wyrusza w halową trasę koncertową! Już wiosną Mrozu zaprasza na cztery koncerty trasy koncertowej Wszystko było po coś, która wieńczy promocję albumu Złote Bloki i jest okazją do świętowania 15-lecia na scenie. Bilety dostępne na www.eventim.pl/goodtaste.
W przebojowym singlu Złoto Mrozu śpiewa, że wszystko było po coś i właśnie tak postanowił nazwać pierwszą w karierze halową trasę koncertową. Między marcem i kwietniem 2024 roku muzyk zagra we Wrocławiu, w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i dwukrotnie w Warszawie. Podczas koncertów nie zabraknie przebojów z wydanej w 2022 roku płyty Złote Bloki, która przyniosła mu aż pięć Fryderyków i uzyskała status Platynowej Płyty.
Od wydania albumu Mrozu intensywnie koncertuje. Zaczęło się od wyprzedanych koncertów w klubach, występach m.in. na Letnich Brzmieniach 2022, a latem tego roku można go było podziwiać w roli jednego z liderów Męskie Granie Orkiestra oraz ponownie na koncertach festiwalowej trasy Santander Letnie Brzmienia. Jesienią muzyk grał bez prądu w ramach MTV Unplugged, a na wiosnę szykuje widowiskowe koncerty halowe. Jak świętować 15 lat na scenie, to tylko z fanami na koncertach! Ta trasa jest także pożegnaniem z publicznością – przed dłuższą przerwą koncertową. Artysta w przyszłym roku wchodzi do studia nagraniowego, by tworzyć nową muzykę i te cztery, wyjątkowe koncerty będą jedną z niewielu okazji, by usłyszeć jego twórczość na żywo. Kto choć raz słyszał Mroza i jego zespół na żywo ten wie, że zapowiada się na niesłychanie energetyczne, pełne tańca i pozytywnych emocji show.
Mrozu nie zamierza podsumowywać swoich 15 lat na scenie w samotności. Na każdym z koncertów można spodziewać się znakomitych gości, z którymi Artysta miał okazję zderzyć się w trakcie swojej kariery – na scenie czy w studio.

Mrozu: Wszystko było po coś Tour:
09.03.2024 – Wrocław | Hala Stulecia
15.03.2024 – Sopot | Ergo Arena
24.03.2024 – Poznań | Międzynarodowe Targi Poznańskie
04.04.2024 – Katowice | Spodek
14.04.2024 – Warszawa | Torwar
15.04.2024 – Warszawa | Torwar II termin

Organizatorem trasy jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production i Kayax. Patronem medialnym jest RMF FM. Partnerem Eventim. Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →