MONIKA BORZYM "Kołysanki dla dorosłych" | Gdańsk | Stary Maneż

MONIKA BORZYM “Kołysanki dla dorosłych” | Gdańsk | Stary Maneż

20 czerwca 2024, Czwartek

Stary Maneż

Słowackiego 23, Gdańsk

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Po raz pierwszy w karierze Monika Borzym nagrała płytę ze standardami jazzowymi.
Klasyki ale nieoczywiste jak np. You Go To My Head czy Devil Moon – zaaranżowane na “mięsiste” trio w wielce zmysłowym sznycie ( stąd tytul albumu).
Monice towarzyszy trio złożone ze znakomitych muzyków – Krzysztof Dys ( fortepian), Michał Bryndal ( perkusja), Max Mucha ( kontrabas).
Zmysłowe, oszczędne w formie interpretacje wybranych przez Monikę utworów tworzą niezwykły zbiór piosenek, które mają w zamyśle autorów aranżacji – koić zmysły słuchaczy prowokując do relaksu i zasłuchania.
Taki już los standardów, że można je interpretować na różne sposoby. Monika zrobiła to w bliskiej Jej sensualnej estetyce. Ciepły, niski głos Artystki działa kojąco na zmysły i zaprasza do otwarcia się na przyjemności.
„Kołysanki dla dorosłych” to wyjątkowy projekt. Chciałam nagrać album z muzyką, która będzie towarzyszyła słuchaczom w sensualnych momentach ich życia, która będzie ich stymulowała, pomagała w stworzeniu nastroju i przestrzeni na bliskość i przyjemność. Wierzę, że muzyka, która powstaje z wielkiej przyjemności, ma siłę wzbudzania przyjemności w odbiorcy. Wierzę, że nasycone namiętnością aranżacje i wykonania mają siłę, aby taką namiętność wzbudzić” – tak o swoim najnowszym projekcie mówi Monika.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →