Młode Wilki Polskiego Stand-up’u w Gdyni: Kochanowski, Toczek, Kostelecki, Maleszyk, Waber, Natan

29 marca 2023, Środa

PIF PAF

10 lutego 23, Gdynia

Start: godz. 19:00

Podziel się:

UWAGA! Warsaw Stand-up oraz PIF PAF Gdynia mają przyjemność zaprosić Was na JEDYNE W SWOIM RODZAJU wydarzenie stand-upowe. Wystąpią przed Wami MŁODE WILKI POLSKIEGO STAND-UPU, co oznacza, że możecie wziąć czynny udział w tworzeniu nowych gwiazd polskiej sceny stand-upowej!
Już 29.03, w środę, o godzinie 19:00, czterech MŁODYCH WILKÓW wystąpi dla Was w cenie JEDNEGO STAREGO.
Imprezę poprowadzi dwóch gospodarzy – Tomasz Waber Waberski i Maciej Natan Miłaszewski.
Wystąpią:
BARTEK TOCZEK – były filozof, tester fikcji i rzeczywistości. Tyje w standupowe doświadczenie, a chudnie, kiedy się śmiejecie. Na imprezie zaprezentuje fragmenty swojego programu “DIETOX”.
ROMAN KOSTELECKI – trzykrotnie występujący w COMEDY CENTRAL, na scenie w autentyczny sposób poddaje w wątpliwość stereotypy o męskości oraz narodowości. Wszyscy zawsze podkreślają jego ukraińskie pochodzenie, ale Roman skończył już z żartami o byciu kierowcą Ubera, bo teraz jest bezrobotny.
KAMIL MALESZYK – reprezentuje niezręczny i styl komedii przyprawiony dozą suchych żartów, jak i ostrych żartów. Jego ulubionym angielskim słowem jest “cringe”.
ARTEK KOCHANOWSKI – ma 29 lat, pochodzi z miasta Warka. Stand-up uprawia od roku. W swoim dorobku ma już sporo sukcesów, większość negatywnych. Najczęściej żartuje ze swoich problemów w relacjach z innymi ludźmi.
Cena biletu od 30 zł.
Bramę otwieramy o 18:30.
Wydarzenie dostępne dla osób 18+.
Osoby przeszkadzające występującym, będą wyproszone z imprezy, dlatego:
Bawcie się dobrze i naśmiejcie się do syta i pamiętajcie, bez was nie ma MŁODYCH WILKÓW.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →