Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang

Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang

29 listopada 2023, Środa

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Left Hand Sounds zaprasza na jedyny polski przystanek wspólnej trasy Misthyrming i Darvaza, w Warszawie, 29 listopada 2023 roku! Towarzyszyć im będą Helleruin i Wrang.
Misthyrming
Darvaza
Helleruin
Wrang


Misthyrming (black metal, Islandia)

Jakość black metalu zdaje się wzrastać wraz ze wzrastającą szerokością geograficzną w kierunku północnym. W końcu Norwegia i Szwecja uchodzą za kraje, w których narodził i rozprzestrzenił się black metal.
Na północny zachód od Oslo leży Islandia, która, choć jest zdecydowanie mniejszym krajem, nie uchodzi za miejsce, w którym nie ma dobrej muzyki.
Misthyrming jest na to doskonałym przykładem. Mrok, izolacja i energia islandzkiego wulkanu to kwintesencja tego młodego kwartetu.
„Með hamri”, ostatni album grupy z 2022 roku zatrząsł globalną sceną black metalową, a ich styczniowy koncert w Polsce wraz z Ritual Death i Kringa, zapisał się złotymi zgłoskami na kartach polskich koncertów ekstremalnych.
Wpiszcie w kalendarz datę 29.12.2023, na pewno tego nie pożałujecie.

Misthyrming online:
www.facebook.com/Misthyrming
www.instagram.com/misthyrming/

“Med hamri” (Norma Evangelium Diaboli, 2022):
youtu.be/RxWW5VqnFrw

Allt sem eitt sinn blómstraði (live, 22.09.2019):
www.youtube.com/watch?v=rwmPByUs4sA

 

Darvaza (black metal, Włochy/Norwegia)

Międzynarodowy projekt, którego rdzeń tworzą Omega (m.in. Fides Inversa, Deathrow, Chaos Invocation) oraz Wraath (Ritual Death, Mare, Behexen, ex-One Tail, One Head).
W ciągu ośmiu lat istnienia, serwując klasyczny w formie i treści Black Metal, Darvaza wydała trzy minialbumy i pełny album – “Ascending into Perdition” (Terratur Possesions) ukazał się w 2022 r.
Ceremonialna atmosfera, wierność tradycyjnym wzorcom i zwierzęca energia na scenie – to jest właśnie kwintesencja black metalowych występów na żywo. Jeśli tego szukasz w muzyce, nie możesz ominąć występu Darvaza.

Darvaza online:
www.facebook.com/Darvaza.blackmetal/
www.instagram.com/darvaza_bm

“Ascending into Perdition” (Terratur Possessions, 2022):
youtu.be/jmpRuS4IWrg

 

Helleruin (black metal/Holandia)

Ten jednoosobowy projekt, który przez ostatnie lata przerodził się w pełnoprawny zespół występujący na żywo, to inicjatywa Carchosta, młodego multiinstrumentalisty.
Mimo zaledwie ośmioletniej kariery Helleruin zdążyło już wydać kilka Epek, splitów oraz jeden pełny album „War upon Man”, który w opinii wielu był jednym z najciekawszych black metalowych albumów 2021 roku.
To właśnie na tej trasie Helleruin promować będzie swój drugi pełnoprawny album, zatem szykujcie się na bardzo ciekawą i zróżnicowaną setlistę. Zespół koncertując w Polsce u boku takich zespołów jak Taake, czy Deströyer 666, pokazał, że wie jak gra się black metal.
Na pewno i tym razem zespół rozgrzeje deski warszawskiej Hydrozagadki do czerwoności.

Helleruin online:
www.facebook.com/Helleruin666
www.instagram.com/misthyrming/

„War upon Man” (New Era Productions, 2021)
youtu.be/TGzma7ej9_A

Wrang (black metal / Holandia)

Holenderski duet swoim zeszłorocznym albumem “De vaendrig” nie przebił się szczególnie do świadomości słuchaczy, a szkoda, bo ich muzyka jest jedną z tych perełek zaginionych w natłoku premier.
Muzyka Wrang to dynamiczne połączenie klasycznego black metalu z nutkami rockowymi, czyli idealny przepis na wybuchową mieszankę koncertową.
Zespół otworzy całe wydarzenie i gwarantujemy, że będzie to godne otwarcie.

Wrang online:
www.facebook.com/wrangblackmetal
wrang.bandcamp.com/album/de-vaendrig-2

“De Vaendrig” (Dominance of Darkness Records, 2022)
www.youtube.com/watch?v=uE-NvKNWSP4

Regulamin wydarzenia: 
lefthandsounds.org/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Misthyrming, Darvaza, Helleruin, Wrang | 29 listopada 2023, Środa, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
100 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →