Men in Blanks | Underground Magic | Szczecin

Men in Blanks | Underground Magic | Szczecin

26 listopada 2023, Niedziela

Hala Odra

bulwar Maurycego Beniowskiego 5, Szczecin

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Zapraszamy Państwa na spektakularny finał serii Underground Magic pod tytułem “Men in Blanks”. Damian Mekwiński i Mateusz Chlubek odsłonią przed Państwem świat pełen fantazji, zagadek i tajemniczości. Nasz niezwykły duet artystów, którzy jeszcze do niedawna stawiali swoje pierwsze kroki w świecie magii, dziś są uważani za jednych z najlepszych iluzjonistów w Polsce. Ich zdolności, kreatywność i umiejętność zaskakiwania publiczności są absolutnie niezrównane.

Przygotowany dla Państwa spektakl jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. “Men in Blanks” to nie tylko magiczne sztuczki – to podróż do świata, rodem z kadru filmowego, w którym każdy uczestnik może poczuć się jak bohater swojej własnej opowieści. To spektakl, który oczaruje i zaskoczy nawet najbardziej wymagających widzów w każdym wieku. Zapraszamy na “Men in Blanks” – iluzję na najwyższym poziomie, przygotowaną przez dwóch młodych geniuszy magii, którzy zdobywają serca i umysły publiczności w całym kraju.

Spektakl dla osób od 5. lat.

Czas trwania spektaklu: 50 min

Men in Blanks | Underground Magic | Szczecin | 26 listopada 2023, Niedziela, Hala Odra

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →