Meek, Oh Why? Wszystko w swoim czasie TOUR | Szczecin

Meek, Oh Why? Wszystko w swoim czasie TOUR | Szczecin

1 grudnia 2024, Niedziela

Dom Kultury Słowianin

Korzeniowskiego 7, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Meek, Oh Why? ogłasza nadchodzącą jesienną trasę koncertową „Wszystko w swoim czasie TOUR” promującą nową płytę.

Po dłuższej przerwie Meek, Oh Why? wraca na scenę z nowym, przełomowym materiałem, który wyznacza nowy etap w jego karierze. Razem z energetycznym składem muzycznym wyrusza w podróż po Polsce, by spotkać się z Wami „w swoim czasie” w dziesięciu miastach: Lublin, Warszawa, Poznań, Katowice, Toruń, Łódź, Szczecin, Kraków, Wrocław, Gdynia.

W nowym składzie zespołu znajdą się na synthach bracia BIESY, czyli Tymoteusz i Jacek Bies, oraz na bębnach Olaf Rykała. Razem stworzą niezapomniane widowisko, które porwie Was swoim brzmieniem i energią, pełne emocji i muzycznych niespodzianek.

Czekamy na Was z niecierpliwością!

Meek, Oh Why? (Mikołaj Kubicki) to artysta – autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny, trębacz i raper – funkcjonujący na pograniczu świata hip-hopu, muzyki elektronicznej i modern jazzu. Dżentelmeński raper z szacunkiem odnoszący się do słów, eksplorujący rzeczywistość w szczery, choć metaforyczny sposób.

Artysta ma na koncie cztery płyty długogrające („Miło było poznać”, „Płyta rodzaju”, „Zachód”, „Offline”) oraz trzy EPki („Księżniczna i buc”, „Rekopisy nie płoną”, „Po sygnale nagraj wiadomość”).

Meek, Oh Why? Wszystko w swoim czasie TOUR | Szczecin | 1 grudnia 2024, Niedziela, Dom Kultury Słowianin

Biletomat.pl
70 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →