ME AND THAT MAN | SZCZECIN

Me And That Man | 21.03.24 | Bydgoszcz

21 marca 2024, Czwartek

Fabryka Lloyda

Fordońska 156, Bydgoszcz

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Me And That Man w Fabryce Lloyda 21 marca 2024!
ME AND THAT MAN (Polska) folk, blues, country:
Nergal znany jest z szerokich horyzontów muzycznych. Lider legendarnego Behemoth nigdy nie krył swojej sympatii do lżejszej, klimatycznej muzyki, chociażby spod znaku country, folku, bluesa. Na samej fascynacji się nie skończyło. Dowodem jest zespół Me And That Man.
Przedsprzedaż – 99 zł
I Pula – 119 zł
II Pula – 139 zł
Otwarcie: 18:00
Koncert: 20:00
Formacja narodziła się w 2016 roku i przez dłuższy czas prym w niej wiedli Nergal i John Porter. Debiutancka płyta MATM miała premierę w 2017 r, na której to płycie muzycy świetnie zmieszali wpływy wspomnianych gatunków, tworząc całość nawiązującą do Nicka Cave’a, Toma Waitsa, Johnny’ego Casha, czy Davida Allana Coe i silnie naznaczona bliskim liderowi kapeli diabelskim pierwiastkiem. Współpraca Nergala i Portera jednak zakończyła się w 2018 roku.
Na dwóch kolejnych wydawnictwach Me And That Man (“New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1” i “New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 2”) Nergal oddał wokale swoim licznym znanym zagranicznym znajomym, by wymienić, chociażby Coreya Taylora ze Slipknot, Abbatha, Tobiasa Forge z Ghost, Myrkur, Devina Townsenda, Matta Heafy. Łukasz Kumański pozostał w grupie, której międzynarodowy status utrzymują włoski basista Matteo Massoli (eks-Blindead) i Sasha Boole (gitara, wokal).
W 2022 roku zespół zagrał szereg doskonale przyjętych koncertów na festiwalach w całej Europie, i po raz kolejny połączył siły z Johnem Porterem na cykl koncertów w Polsce.
Podobnie będzie i tym razem. Nergal i John Porter staną obok siebie, żeby zagrać swoje największe hity.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →