Marika | Klub Kosmos

28 października 2023, Sobota

Kosmos

Wojska Polskiego 8, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

28 październik 2023 roku Marika wystąpi w Klubie Kosmos.
Artystka rozpoczęła karierę w 2002 roku i była pierwszą wokalistką wykonującą styl reggae-dancehall w Polsce na dużą skalę.
Zagrała setki koncertów w Polsce i za granicą m.in. we Francji, UK, USA, Indiach, Chinach.
Zapewne szerszej publiczności dała się poznać, prowadząc trzy edycje znanego programu The Voice of Poland, ale to nie wszystko, bo Marika to również autorka większych form literackich.
Napisała książkę „Antydepresanty”, która jest zbiorem opowiadań i tekstów piosenek wzbogaconym pięknymi ilustracjami.
13.04.2023 po pięciu latach przerwy wydała nowy album zatytułowany “Cykl”.
Na jej szósty długogrający album składa się 11 utworów, które pozwolą słuchaczowi oczyścić się z tłumionych we wnętrzu emocji.
Utwory na płycie dotyczą pogłębiania relacji ze sobą i światem, zadają pytania o samoakceptację i znajdowanie sobie miejsca w rzeczywistości konsumpcyjnego przesytu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Marika | Klub Kosmos | 28 października 2023, Sobota, Kosmos

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →