Love Magic Show - Walentynki | Szczecin

Love Magic Show – Walentynki | Szczecin

14 lutego 2024, Środa

Dom Kultury 13 Muz

plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Love Magic Show – nowe Iluzje – to połączenie magii oraz widowiskowych efektów specjalnych. Godzinny spektakl magiczny iluzjonisty One gwarantuje rozrywkę na najwyższym, światowym poziomie. Love Magic Show to idealny pomysł na walentynkowy wieczór. Spektakularne iluzje, jak lewitacje, tworzenie zamieci śnieżnej wprowadzą Was w magiczny klimat tego dnia. Starannie wyreżyserowane show trzyma w napięciu od samego początku, aż do końca. Dajcie się oczarować!

One to profesjonalny iluzjonista, mistrz tworzenia magicznego klimatu. Zdobywca Trzeciej Nagrody na Światowym i Międzynarodowym Kongresie Iluzjonistów. Nagradzany za wysoki poziom artystyczny oraz za oryginalność programu. Gość wielu programów telewizyjnych.

Czas trwania: 60 min

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: 30 zł

Love Magic Show – Walentynki | Szczecin | 14 lutego 2024, Środa, Dom Kultury 13 Muz

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →