KULturalia 2024 | Lublin

KULturalia 2024 | Lublin

17 maja 2024, Piątek

Kampus Poczekajka

Konstantynów 1, Lublin

Start: godz. 17:00

Podziel się:

KULturalia 2024 to cykliczny, sztandarowy projekt samorządu studenckiego KUL, organizowany od 1974 roku i promujący wysoką kulturę studencką. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń akademickich realizowanych na KUL. Cieszy się dużą popularnością wśród studentów i mieszkańców Lublina. Posiada także ugruntowaną pozycję wśród lubelskich imprez kulturalnych.

KULturalia, a jednocześnie Dni Kultury Studenckiej w Lublinie w tym roku obchodzą Jubileusz 50-lecia.

W ramach tegorocznych KULturaliów, w dniach 17-18 maja, odbędą się koncerty plenerowe z udziałem znamienitych gwiazd.

Wystąpią:

17 maja:
▶ Anna Wyszkoni
▶ Zakopower

18 maja:
▶ Myslovitz
▶ Krzysztof Cugowski wraz z Zespołem Mistrzów.

Oprócz koncertów planujemy również wydarzenia towarzyszące. Między innymi 19 maja bezpłatny dzień piknikowy wraz z niespodziankowymi koncertami dla studentów, absolwentów, pracowników i mieszkańców Lublina. Wszystkie inicjatywy mają na celu integrację środowiska akademickiego oraz Miasta Lublin i okolic.

KULturalia 2024 to projekt, który jako jedyny odbywa się bez udziału podmiotów powiązanych z branżą alkoholową oraz tytoniową.

Atmosfera koncertów, która stanowi połączenie klasyki i nowoczesności jest niepowtarzalna, sprzyja integracji i przedstawia zupełnie nowy styl organizacji koncertów. Jesteśmy głęboko przekonani, że trud włożony w proces organizacji KULturaliów przyniesie oczekiwane efekty.

⛔ Wydarzenie skierowane do osób powyżej 18 roku życia oraz osób małoletnich.

Osoby małoletnie, które ukończyły 16 rok życia, ale nie ukończyły 18 roku życia – wyłącznie po podpisaniu oświadczenia przez ich przedstawiciela ustawowego lub innego upoważnionego opiekuna najpóźniej przed wejściem na imprezę. Oświadczenie dotyczy uczestnictwa osoby małoletniej w imprezie oraz ponoszenia pełnej odpowiedzialności (w tym materialnej) za w/w osobę małoletnią.

Osoby poniżej 16 roku życia, tylko i wyłącznie w towarzystwie opiekuna prawnego lub innego upoważnionego opiekuna.

 

KULturalia 2024 | Lublin | 17 maja 2024, Piątek, Kampus Poczekajka

Biletomat.pl
26 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →