Koncert Humble Buzz na Nocnym Targu

2 sierpnia 2020, Niedziela

Nocny Targ Tęczowa

Tęczowa 65, Wrocław

Start: godz. 18:30

Podziel się:

Humble Buzz – to Bartek Sypniewski (wokal), Michał Nowakowski (perkusja) i Maciej Burek (gitara) . Żeglarze z planety Wrocław którzy na przekór Dj’om wzięli instrumenty i planują podbić muzyczne słupki. By zmienić świat, albo przynajmniej najbliższe otoczenie.
Bartek, Michał i Maciek poznali się w 2014 roku. Chcąc grać jak najwiecej w jak największej ilości miejsc, naturalnym był wybór instrumentów akustycznych. Gitary elektryczne zamienili na akustyczne, perkusję na cajon i to one zdefiniowały gatunek, który pojawił się na pierwszym albumie inspirowanym brzmieniem Maca DeMarco, Devendry Banharta czy Asafa Avidana. Album ukazał się w kwietniu 2018 roku przy patronacie Radia Wrocław i Radia Ram. Był pokłosiem wygranej na cenionym we Wrocławiu XIV Festiwalu Form Muzycznych. Kolejny rok przyniósł zmiany. Mieszanka elektroniki, gitar i wybijających się partii wokalnych tworzy nowy rozdział w historii zespołu.
Planowany na przyszły rok album zapowiadają single „Wolna” i “Rzeka” do posłuchania już teraz.https://www.facebook.com/hubugigs/


Zobacz także