Koncert charytatywny POMÓŻ NAM POMAGAĆ | Marysia Sadowska & dzieci z domów dziecka

6 lutego 2024, Wtorek

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina

Okólnik 2, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Już 6-ego lutego odbędzie w sali koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny. Marysia Sadowska pojawi się na scenie razem z najbardziej utalentowanymi dziećmi z domów dziecka – oczywiście w szczytnym celu ❤

______________________________________________________________________

Data: 6 lutego 2024

Godzina: 19:00 (otwarcie bram o 18:00)

Miejsce: Sala koncertowa UMFC

______________________________________________________________________

Na jednej z najpiękniejszych scen stolicy wystąpi znakomita polska wokalistka, reżyserka i jurorka The Voice of Poland – Marysia Sadowska, która stanie na jednej scenie z najbardziej uzdolnionymi dziećmi z domów dziecka i wykona z nimi piosenki z różnego repertuaru. Będzie dużo radości, zabawy, świetnej muzyki, talentu i oczywiście wzruszeń.

Przychodząc na ten wyjątkowy i niepowtarzalny koncert POMAGASZ NAM POMAGAĆ ❤

Ten niecodzienny projekt powołany z ramienia dwóch organizacji charytatywnych, a więc Go Team Ukraine i Fundację ES Group to wydarzenie, który pozwoli na zebranie środków przeznaczonych w całości na pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z domów dziecka.

Będziemy zbierać na:

– zakup 300-u zimowych kurtek dla dzieci z domów dziecka

– operację Zacharego – chłopca cierpiącego na neurologiczną chorobę Dandy’ego Walkera, która w jego przypadku objawia się wodogłowiem oraz brakiem powiek (zbiórka internetowa: siepomaga.pl/zacharek)

– zakup suplementów witaminy D dla dzieci z krzywizną

_____________________________________________________________________

Fundacje:
www.goteamukraine.org
esgroupfoundation.pl

Koncert charytatywny POMÓŻ NAM POMAGAĆ | Marysia Sadowska & dzieci z domów dziecka | 6 lutego 2024, Wtorek, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →