KOBRANOCKA, SZTYWNY PAL AZJI, RÓŻE EUROPY

24 lutego 2024, Sobota

CK Wiatrak

Wolności 395, Zabrze

Start: godz. 20:00

Podziel się:

24/02/2024: KOBRANOCKA, SZTYWNY PAL AZJI, RÓŻE EUROPY
Sobota, godz.: 20:00
Wejście do klubu od godz: 19:00

Bilety:
I pula: 90 pln
II pula: 100 pln
W dniu koncertu: 110 pln

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW:
– BILETOMAT.PL – bilet elektroniczny przychodzi na maila.
– w dniu koncertu od godz: 19:00

KOBRANOCKA, SZTYWNY PAL AZJI I RÓŻE EUROPY…
Trzy legendy na naszej scenie… nie może Was zabraknąć !

Dla jednych to wspomnienie młodzieńczego buntu, dla innych, może nieco młodszych, muzyka z którą dorastali od kołyski.
Numery takie jak Kocham Cie jak Irlandię, Wieża radości, wieża samotności czy Jedwab na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki i świadomości Polaków.
W czasach, gdy te zespoły zapełniały stadiony i były na absolutnym topie, nie było internetu, Youtube, Spotify… i telefonów komórkowych.
Twórczość kapel niosła się za sprawą przegrywanych na Grundigach kaset i piosenkach śpiewanych przy ognisku.
Koncertów, czy dużych wydarzeń było jak na lekarstwo. Empiki nie istniały więc bilety trzeba było zdobywać.
Czasy się zmieniły, a oni nadal w formie, nadal koncertują!
Nie możecie tego przegapić!

KOBRANOCKA
Kobra, Vysol, Szybki Kazik i Jacek Moczadło, wyglądają, grają i zachowują się tak, jakby czas się dla nich zatrzymał, a przecież działalność zespołu Kobranocka trwa nieprzerwanie od 30 lat.
Na żywo nadal są niesamowici, a siłą i energią biją na głowę większość współczesnych młodzieżowych idoli.
W 2018 roku Kobranocka weszła do studia, a 12 kwietnia 2019 roku miała miejsce premiera najnowszego albumu Kobranocki – My i oni. Album niemal natychmiast uplasował się na drugim pod względem sprzedaży miejscu w Empiku.
Podczas konceru oprócz evergreenów zespołu (Ela, czemu się nie wcielasz?, List z pola boju, Kocham Cię jak Irlandię, Hipisówka) usłyszymy również kilka nowych piosenek, w tym tytułowe My i oni.

SZTYWNY PAL AZJI
Zespół rockowy, który powstał w 1985 roku, kiedy to grupa przyjaciół (gitarzysta, a zarazem główny twórca repertuaru Jarosław Kisiński oraz Leszek Nowak, Paweł Nazimek, Janusz Deda i Andrzej Turek) postanowiła wspólnie spędzić wakacje, grając własne piosenki na deptakach Trójmiasta. Skład zespołu na przestrzeni lat uległ zmianie.
Pierwszy sukces zespół odniósł na Festiwalu w Jarocinie w 1986, gdzie zaprezentował jedynie sześć utworów, zaś numer Nasze reggae stał się hymnem imprezy.
Potem były kolejne Jarociny (1987, 1988, 1989) i płyty z kawałkami, które z miejsca urastały do miana przebojów: Nie zmienię świata, Smutna środa, Nieprzemakalni czy Póki młodość w nas.

RÓŻE EUROPY
Zespół rockowy, który został założony w 1983 roku. Trzonem kapeli jest wokalista i autor tekstów Piotr Klatt. Na przestrzeni lat skład zespołu niejednokrotnie się zmieniał. Kapela zaczęła być dostrzegana dzięki występowi na festiwalu w Jarocinie w 1985 roku. W 1988 roku ukazał się debiutancki album Róż Europy – Stańcie przed lustrami, z której pochodzą Mamy dla was kamienie, Rocknrollowcy czy Radio młodych bandytów. Najpopularniejszą płytą zespołu był krążek Poganie! Kochaj i obrażaj, na którym znalazł się największy przebój – Jedwab.
1 000 000 sprzedanych płyt, tysiące koncertów w całej Polsce, występy w USA, Anglii, Austrii, Włoszech!
Róże Europy oferują muzykę pełną przebojowości, autentyczności, ciekawej warstwy literackiej oraz uniwersalnego wielopokoleniowego przesłania.
To jest zawsze lokomotywa szalonej muzyki z rockową energią, która porywa publiczność ze sobą. Tak jest wszędzie gdzie gramy. Lubimy grać, a publiczność lubi bawić się z nami.

Zapraszamy!

Klub CK Wiatrak
41-806 Zabrze, ul. Wolności 395
tel: + 48 880424128, +48 795489764
www.wiatrak.art.pl
Dołącz do nas na facebooku:
www.facebook.com/klubwiatrak

KOBRANOCKA, SZTYWNY PAL AZJI, RÓŻE EUROPY | 24 lutego 2024, Sobota, CK Wiatrak

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →