Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał | 17:00 | Gdynia

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał | 20:15 | Gdynia

22 października 2024, Wtorek

Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Plac Grunwaldzki 1, Gdynia

Start: godz. 20:15

Podziel się:

”Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał”

powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych. Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa! Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi.

To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna – pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Poniżej dwie z wielu tysięcy opinii najlepiej charakteryzujących ten spektakl:

„Fantastyczne! Bawiłyśmy się z przyjaciółkami doskonale. Teksty po prostu doskonałe, świetnie zaobserwowane sytuacje i problemy codziennego życia. Śmiechoterapia genialna, ale i piękne chwile refleksji. Dzięki Paniom: Jodłowskiej, Jeżewskiej, Zielińskiej i Cichockiej można uwierzyć, że życie w każdej chwili jest warte przeżycia. Bardzo, bardzo dziękuję i życzę zdrowia i radości.”

Teresa (Warszawa)

Byłam wczoraj na spektaklu cudownym, zabawnym, energetycznym i tak wspaniale relaksującym, jak mało co! Panie – zdolne do wszystkiego, teksty : chyba bardziej precyzyjnie i celnie nie da się określić stosunków damsko – męskich, a klimakterium? – to tylko pretekst. Występujących tutaj aktorek ono nie dotyczy. Bardzo dziękuję.”

Bożena (Gdańsk)

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał | 20:15 | Gdynia | 22 października 2024, Wtorek, Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej w Gdyni

Biletomat.pl
140 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →