Julia Wieniawa – OMAMY / Wrocław

Julia Wieniawa – OMAMY / Wrocław

15 grudnia 2022, Czwartek

A2 Centrum Koncertowe

Góralska 5, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Julia Wieniawa – OMAMY
15 grudnia 2022, godz. 20:00 (czwartek)
A2, ul. Góralska 5, Wrocław
Bilety w cenach: miejsca stojące (parter) – 109 zł (I pula), 119 zł (II pula)

Julia Wieniawa to aktorka i wokalistka o niezwykłej barwie głosu i wrażliwości muzycznej. Debiut artystki to wydany w 2016 roku utwór „Na zawsze”, który znalazł się na albumie „Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3”. Kolejne single – „Oddycham”, podwójnie platynowy „Nie muszę” oraz liryczna ballada „SMRC”, podbiły serca fanów i ugruntowały pozycję wokalistki na muzycznym rynku.
W 2021 roku artystka zdecydowała się na współpracę z Maciejem Musiałowskim w utworze „Zabierz tę miłość”, na gościnny udział u KARAŚ/ROGUCKI w piosence „Bezpieczny Lot”, nagrała też wspólnie z duetem Kacperczyk utwór „Sebiksy”. Po kilku singlach, do których powstały też videoklipy – „Rozkosz”, „Nie mam dla Ciebie miłości” czy „Milczysz” – w czerwcu 2022 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Julii zatytułowany „Omamy”.
Tą płytą chcę powiedzieć – kończę pewien etap, poszukuję, kształtuję swoją muzyczną tożsamość. Każda z osób, z którą miałam okazję pracować pomagała mi wydobyć i odkryć różne odcienie „Omamów”. (…) Mam nadzieję, że dzięki tym utworom spojrzycie na mnie nieco z innej perspektywy i będziemy mieli okazję poznać się lepiej… – mówi Julia Wieniawa.
Do muzycznej współpracy artystka zaprosiła czołowych polskich producentów – Maćka Sawocha, Kubę Karasia i Wojtka Urbańskiego. Elektroniczne brzmienia przeplatają taneczne i liryczne melodie, a całości dopełniają osobiste teksty powstałe we współpracy z Arkiem Kłusowskim, Kasią Lins oraz Mery Spolsky.
Tegoroczne lato było dla Julii Wieniawy również debiutem na muzycznych scenach najważniejszych polskich festiwali, artystka wystąpiła m.in. na Orange Warsaw Festival, Fest Festival, Męskim Graniu i Finale Letnich Brzmień w Poznaniu. Show artystki spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności i późną jesienią Julia wraca na scenę – tym razem w ramach swojej trasy koncertowej.

Harmonogram koncertów:

Julia Wieniawa – OMAMY Tour:
1.12.2022 – Warszawa / Palladium
4.12.2022 – Kraków / Kamienna 12
11.12.2022 – Poznań / B17
13.12.2022 – Gdańsk / Stary Maneż
15.12.2022 – Wrocław / A2

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →