Joga Workout

6 czerwca 2020, Sobota

Kontakt. Przestrzeń ruchu i tańca.

ul. Szpitalna 40, I piętro, Kraków

Start: godz. 17:00

Podziel się:

JOGA WORKOUT

* czwartki, godz. 18:30 – 19:45 – JOGA WORKOUT
* soboty, godz. 17:00 – 18:30 – JOGA WORKOUT

Zapraszamy także na sobotnie relaksacyjne zajęcia z Artemem:
* JOGA NIDRA przy dźwiękach tybetańskich mis (soboty, godz. 18:30 – 20:00 )

O ZAJĘCIACH:

YOGA WORKOUT ( czwartki i soboty)
Na tych zajęciach bardzo szczegółowo przerabiane będą ASANY od bardzo prostych do bardziej skomplikowanych,(szpagat, lotos, bilansy, stanie na rękach i ich wariacje);
Skupimy się na poznaniu bezpiecznej technika wykonania ćwiczeń, dzięki czemu w szybki, komfortowy a przede wszystkim BEZPIECZNY sposób wykonacie to, co wcześniej wydawało się niewykonalne! :)

* POZIOM TRUDNOŚCI JEST DOSTOSOWANY DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB *

By uzyskać maksymalny efekt ćwiczeń i cel nadrzędny jakim jest zdrowie oraz krzepkość naszego ciała i ducha, potrzebna jest regularna praktyka podczas zajęć.
W nagrodę za Wasz wysiłek otrzymacie zwiększoną wydajność organizmu, większą ruchomość i elestyczność stawów i grzbietu, odporność fizyczną i psychiczną, poprawę pracy gospodarki hormonalnej, piękne ciało, a także wewnętrzny spokój. :)

Podczas zajęć wykonywane będą elementy Ahtanga jogi, jogi Iyeugara, Ukrainion balance yoga, a także wkroczymy w nowe obszary hatha jogi, jak Y23, saldo joga, adho joga. – Ciekawi?! – Zapraszamy już w ten czwartek o godz. 18:30! :)

O PROWADZĄCYM:
Artem Nakonechnyi kształcił się w różnych szkołach jogicznych na terenie Ukrainy (m.in. Balance Joga). Wieloletni nauczyciel jogi na Ukrainie. Prowadził także warsztaty na różnych festiwalach, jak: AVATAR, Vedalife, Etno drum, itp. Do asan podchodzi z punktu widzenia terapii i biomechaniki oraz prawidłowej konstrukcji sekwencji opartych na pracy mięśni agonistycznych i antagonistycznych.
______________________________________________________
MIEJSCE: Kontakt Przestrzeń Ruchu i Tańca, ul. Szpitalna 40, I piętro, Kraków
NIE OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – przyjdź po prostu! :)


Zobacz także