Jesteś moją miłością - koncert przedświąteczny | Szczecin

Jesteś moją miłością – koncert przedświąteczny | Szczecin

8 grudnia 2023, Piątek

Dom Kultury 13 Muz

plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Serdecznie zapraszamy na ciepły, nastrojowy, pełen wzruszeń koncert z najpiękniejszymi polskimi piosenkami lat 70-tych.

Podczas tego muzyczno-słownego wieczoru będą mieli Państwo okazję do zatrzymania się i chwilowej zadumy. A dzięki pięknym piosenkom i wierszom na spotkanie „z sobą samym”, na wyciszenie, przytulenie siebie i swojego serca.

W programie usłyszą Państwo najpiękniejsze piosenki m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Ireny Santor, Anny German, Violetty Villas, Ludmiły Jakubczak.

W związku ze zbliżającymi się świętami usłyszą Państwo także kolędy poprzedzone poezją ks. Jana Twardowskiego, a także dwa klasyczne utwory Fryderyka Chopina.

Julita Kożuszek – ur. w Szczecinie, absolwentka Liceum Muzycznego w Poznaniu. Aktorka scen muzycznych, ukończyła Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie zadebiutowała jeszcze jako adeptka rolą Marii w musicalu West Side Story. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina na wydziale Pedagogiki Baletu. Choreografka, reżyserka, wokalistka i aktorka związana z teatrami: Roma, Rampa, Teatr na Woli, Teatr Kamienica, Teatr Komedia w Warszawie. W 1997 zagrała Polly w Operze Żebraczej wystawionej na deskach Szczecińskiej Opery. Przez 10 lat grała w Dzienniku Telewizyjnym Jacka Fedorowicza. Ma na koncie kilkanaście ról teatralnych i serialowych. Od lat realizuje autorskie programy będąc jednocześnie managerem. Jest laureatką Złotego Liścia Retro oraz Stypendystką MKiDN. Współpracuje z telewizją. Dzieciom znana przede wszystkim jako głos Świnki Peppy.

Przy fortepianie: Marek Kwarta

Przy mikrofonie: Julita Kożuszek

Kostiumy: Viola Śpiechowicz

Miejsce: Sala Kominkowa

Jesteś moją miłością – koncert przedświąteczny | Szczecin | 8 grudnia 2023, Piątek, Dom Kultury 13 Muz

Biletomat.pl
35 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →