IRA + supporty

IRA + supporty

23 lipca 2021, Piątek

Centrum Eventowe Nad Wisłą

Parowa 10, Płock

Start: godz. 19:00

Podziel się:

 ZMIANA DATY – z 9.07.2021 PRZENIESIONY na 23.07.2021

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Agencja RECON zaprasza na jedyny w Płocku koncert plenerowy zespołu IRA wraz z supportami.

Wejście: 18:00
Start wydarzenia: 19:00

BILETY:

Standard (dla zaszczepionych) – bilet może wykorzystać osoba, która na minimum 14 dni przed wydarzeniem przyjęła drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 (Pfizer, Moderna, AstraZeneca) lub szczepionkę jednodawkową J&J. Status szczepienia należy potwierdzić kodem QR lub potwierdzeniem wygenerowanym z Internetowego Konta Pacjenta. Potwierdzenia będą weryfikowane przy wejściu razem z biletem. Bilet ten bez potwierdzenia szczepienia nie będzie upoważniał do wejścia na teren koncertu. Uczestnik zobowiązany jest również do wypełnienia elektronicznego oświadczenia o stanie zdrowia.

Standard – bilet może wykorzystać osoba która nie jest w ogóle zaszczepiona, przyjęła tylko jedną z dwóch wymaganych dawek. Uczestnik zobowiązany jest do wypełnienia elektronicznego oświadczenia o stanie zdrowia. Liczba biletów jest ograniczona.

Kup bilet już dzisiaj na Biletomat.pl!

IRA + supporty | 23 lipca 2021, Piątek, Centrum Eventowe Nad Wisłą

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także