Inspektor Jass na tropie: Jazz Accordion | Szczecin

Inspektor Jass na tropie: Jazz Accordion | Szczecin

8 kwietnia 2024, Poniedziałek

Dom Kultury 13 Muz

plac Żołnierza Polskiego 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Kwietniowy koncert w ramach Inspektora zdominuje muzyka akordeonowa.

Jazz i akordeon – te odległe, wydawałoby się, bieguny, z biegiem lat stawały się sobie coraz bliższe, a dziś są wręcz… nierozłączne. Powstaje bowiem całe mnóstwo muzyki jazzowej tworzonej przez wybitnych akordeonistów, a wielu z nich podejmuje się również własnej interpretacji standardów jazzowych.

Muzyczną historię akordeonu opowie wam tym razem gość specjalny poświątecznego wydarzenia: Jarosław Buczkowski. Prowadzi on klasę akordeonu w poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II Stopnia im. Mieczysława Karłowicza, a od niedawna jest także wykładowcą nowopowstałego kierunku w Akademii Sztuki w Szczecinie: jazz i muzyka rozrywkowa.

Podczas koncertu, oprócz naszego gościa, zaprezentują się również studenci i wykładowcy Akademii Sztuki w Szczecinie na kierunku: jazz i muzyka rozrywkowa.

Miejsce: Sala Kominkowa

Bilety: normalny 20 zł / ulgowy 10 zł (uczniowie, studenci, seniorzy)

Inspektor Jass na tropie: Jazz Accordion | Szczecin | 8 kwietnia 2024, Poniedziałek, Dom Kultury 13 Muz

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →