I URODZINY ALOHA Rzeszów

19 listopada 2022, Sobota

ALOHA - Food, Bowling & Club

Krakowska 20, Rzeszów

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

W sobotę 19 listopada zapraszamy na magiczną noc ★I urodzin klubu ALOHA★

W tym wyjątkowym dniu świętować będziemy pierwszy rok pięknej klubowej historii. Za nami dziesiątki koncertów i występów największych polskich gwiazd, a także ponad 100 klubowych imprez które zapamiętamy na bardzo długo. To wszystko dzięki Wam i dla Was!

Gwiazdą wieczoru będzie ★MATT MEKNIFE★ którego doskonale znacie z duetu ★FIT LOVERS★ Zwycięzca gali FAME MMA16 oraz finalista TVN Ameryka Exsperss. Gość wielu znanych programów i talk-show m.in. „Kuba Wojewódzki” czy DDTVN. To będzie jego pierwszy, premierowy występ DJ’ski w Polsce! Musicie to zobaczyć!

Gramy na dużej festiwalowej scenie, a o oprawę zadbają tancerki z JUJU ANGELS!

Ponadto za konsolą pojawi się jeden z najbardziej prestiżowych polskich djów – ★ADAM DE GREAT★ który wstąpił na najlepszych festiwalach świata takich jak Tomorrowland czy ULTRA Europe (main stage 2022) oraz Sunrsie Festival czy Mayday. W tą specjalną noc zagrają także rezydenci BLAZE & SAND POKERS.

Dla wszystkich gości na wejściu urodzinowy Welcome Drink, a o północy zaserwujemy Wam specjalną niespodziankę!

DO GODZ 23:00 panie z listy gości wstęp free!

18+/selekcja

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

I URODZINY ALOHA Rzeszów | 19 listopada 2022, Sobota, ALOHA - Food, Bowling & Club

Biletomat.pl
29 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →