I love Sinatra | Szczecin

I love Sinatra | Szczecin

4 czerwca 2024, Wtorek

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Niezapomniany wieczór pełen klasyki muzycznej w wyjątkowym, kobiecym wydaniu. „I love Sinatra” to koncert, który przeniesie Cię w magiczne czasy Franka Sinatry. Sercem tego wydarzenia jest Natalia Świerczyńska, znakomita wokalistka i finalistka „The Voice of Poland”, która wystąpi z niezwykłymi muzykami.

Podczas koncertu artyści przeniosą nas w podróż do lat 50. w Nowym Jorku, w którym Frank Sinatra w swoim wyjątkowym stylu podbijał serca kobiet. Natalia Świerczyńska prezentuje największe przeboje artysty, takie jak „New York, New York”, „My Way”, „Fly Me To The Moon”, „I’ve Got You Under My Skin” czy „Come Fly With Me”. To nie tylko koncert, ale również hołd złożony legendzie, która wciąż inspiruje i zachwyca.

Natalii towarzyszą znakomici instrumentaliści jazzowi, których wirtuozeria zdobywa uznanie na całym świecie. Projekt „I love Sinatra” to nie tylko piękna muzyka, ale także opowieść o życiu i uczuciach Franka Sinatry, ukazana z kobiecej perspektywy.

Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety już teraz na wyjątkowy koncert „I love Sinatra”, które przeniesie Cię do złotych lat jazzu i swingu!

I love Sinatra | Szczecin | 4 czerwca 2024, Wtorek, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Biletomat.pl
130 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →