Hunter HellWorld Tour 2024

Hunter HellWorld Tour 2024

4 października 2024, Piątek

Dom Kultury Słowianin

Korzeniowskiego 7, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zapraszamy na naszą jesienną trasę koncertową „HellWorld Tour 2024”

Tytuł zobowiązuje więc pokrzyczymy trochę na świat za pomocą tego, co najbardziej lubicie, czyli naszych killerów koncertowych! Ale sięgniemy też jak zwykle do czegoś, co dawno nie było grane.
Nie zapominając, że w tym roku mamy nadal jubileusz „HellWood”, do czego również nawiązuje tytuł trasy. Usłyszycie więc na koncertach sporo utworów z tej właśnie płyty.
Chcielibyśmy Wam także zaprezentować próbkę tego, co znajdziecie na nadchodzącej płycie akustycznej. I nie możemy się wprost doczekać, żeby zobaczyć Waszą reakcję.
Naszym Gościem na wszystkich koncertach będzie znany już Wam zespół Lark.

Mamy ogromną nadzieję, że spodoba Wam się to co usłyszycie i zobaczycie na jesiennych manewrach, na które jeszcze raz Was serdecznie zapraszamy!

Hunter HellWood Tour

04.10.2024

Bramka 18:00
Support – Lark 19:00
Hunter 20:00

Hunter HellWorld Tour 2024 | 4 października 2024, Piątek, Dom Kultury Słowianin

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →