HALINA MLYNKOVA | NAJWIĘKSZE PRZEBOJE | SZCZECIN

Halina Mlynkova – Najpiękniejsze kolędy i nie tylko | Szczecin

28 grudnia 2023, Czwartek

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 14.11.2023, PRZENIESIONY na 28.12.2023

Zapraszamy na widowisko składające się z samych przebojów – koncert Haliny Mlynkovej, który przywoła wspomnienia i porwie widzów do wspólnej zabawy.

Halina Mlynkova to artystka, której nie trzeba przedstawiać. Urodzona w Czechach, nieprzeciętnie uzdolniona wokalistka, ma na swoim koncie wiele przebojów śpiewanych przez całą Polskę od blisko 25 lat. Z okazji zbliżającego się roku jubileuszowego Halina Mlynkova postanowiła dołączyć do swojego programu koncertowego występy, na których zaśpiewa największe przeboje!

Piosenkarka zaprezentuje uwielbiane przez publiczność utwory, które Mlynkova nagrała z zespołem Brathanki. Nie zabranie takich piosenek jak „Czerwone korale”, „Gdzie ten, który powie mi”, „W kinie w Lublinie” czy „Heniek”.

Podczas koncertów Halina Mlynkova wykona też utwory ze swoich solowych płyt, m.in. „Ostatni raz”, „Dziwogóra”, „Kobieta z moich snów” i wiele innych.

Repertuar Haliny Mlynkovej wyróżnia się gatunkową różnorodnością. Muzyczna wrażliwość artystki uplasowała jej twórczość na wyżynach polskiego folku i pop-rocka. Otwartość na nowe doświadczenia i projekty zagwarantowała wokalistce ogromny sukces. Wśród artystów, z którymi współpracowała, są między innymi Piotr Rubik, Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Kiljański i zespół Tulia.

Halina Mlynkova – Najpiękniejsze kolędy i nie tylko | Szczecin | 28 grudnia 2023, Czwartek, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Biletomat.pl
130 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →