Grupa AD HOC | Przecław

Grupa AD HOC | Przecław

11 kwietnia 2024, Czwartek

GOKSiR Przecław

ul. Rekreacyjna 1, Przecław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

GOKSiR zaprasza na komedię improwizowaną w wykonaniu Grupy Ad HOC. W jej trakcie sceny, gry i piosenki tworzone są na żywo z publicznością. Występ odbędzie się w czwartek 11 kwietnia 2024 r. w Przecławiu.

Krakowska grupa AD HOC powstała w 2008 roku i jako jedna z pierwszych w Polsce zajęła się improwizacją komediową. Przez 15 lat swojej działalności zagrała blisko 600 występów przed tysiącami widzów w całym kraju. Grupę tworzą Janek Malinowski, Michał Próchniewicz, Michał “Jeffrey” Ociepa i Alan Pakosz.

“Wieczór Komedii Improwizowanej” składa się z kilkunastu gier, scen, skeczy i piosenek, które są tworzone są na żywo w oparciu o sugestie publiczności. Uczestnicy komedii będą mogli zdecydować o postaciach, miejscach akcji, tematyce i problemach bohaterów. Staną się współreżyserami tego niepowtarzalnego wydarzenia. Każdy występ to jednocześnie premiera i ostatni spektakl – nic nie powtórzy się dwa razy!

Grupa AD HOC | Przecław | 11 kwietnia 2024, Czwartek, GOKSiR Przecław

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →