GiF-Noise

Gif-Noise & Rockomotive [ODWOŁANY]

10 grudnia 2022, Sobota

Schron Muzyczny MASH

Wojska Polskiego 3, Mysłowice

Start: godz. 19:30

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Otwarcie bram: 19:30

Wiek 16+

Zespół GiF-Noise powstał w 1998 r. w Bielsku-Białej, założony przez gitarzystę Sebastiana „Gumiś” Roja i klawiszowca Piotra Olearczyka. Impulsem do jego powstania, była chęć realizacji własnych pomysłów muzycznych. Zespół miał swoje upadki i wzloty. Nawiązał współpracę koncertową z Ligą Dusz, zagrał masę koncertów, głównie w kraju, brał udział w wielu konkursach, między innymi „Kodex Blues Festiwal”, „Kęckie Noce Rockowe” „Rock Noc” – gdzie w 2010 zajął 1 miejsce. Brał udział w imprezach charytatywnych, zlotach motocyklowych. Był obecny w Radiu Bielsko. W wyniku pandemii i problemów ze służbą zdrowia, 25.09.2020 zmarł najważniejszy członek, założyciel zespołu, autor muzyki i tekstów, gitarzysta, człowiek wrażliwy i zdolny, nasz przyjaciel, Sebastian Roj „Gumiś”. Po przerwie w aktywności powracamy z delikatnie zmodyfikowanym składem. Tworzymy nowy materiał i działamy!

Zespół Rockomotive powstał w 2003 roku z inicjatywy gitarzysty, kompozytora i autora tekstów Jarosława Nasalskiego, współzałożyciela i uczestnika zespołów: „BLUSTRO”(Jarocin1988, Rawa Blues 1988-1991) „RAUT” (Rawa Blues 1995).

Całkowicie autorski repertuar Rockomotive mieści się w stylistyce typowo rockowo-bluesowej. Rockomotive uczestniczył w Festiwalu RAWA BLUES 2004, gdzie zajął trzecie miejsce.W lipcu 2005 roku na VII Festiwalu Muzycznym im. Ryśka Riedla w Tychach/Paprocany, ROCKOMOTIVE został laureatem (Grand Prix). Uczestnik wielu innych przeglądów Blues-Rockowych w kraju.

Zespół ma na koncie liczne koncerty z „Dżemem”, Robertem Tognoni, „Złymi Psami” Andrzeja Nowaka.

Podczas koncertu ”KOLEJ NA BLUESA” w głównym holu dworca PKP w Sosnowcu zagrał przy: „Nocnej Zmianie Bluesa”, „Cree”, „Blues Flowers” „Highway” oraz „Old Wave”. Wokalistą grupy był Mariusz Korczyński, uczestnik takich projektów jak „RAUT” „OSŁY” czy „SYGIT URNY BAND”. Ostatni koncert w starym składzie zespół zagrał 7 marca 2014 r. w klubie „Korba” w Chorzowie, jako suport przed „Kasą Chorych”. Kolejny koncert w 2014 roku, Rokomotive zagrał już w nowym składzie z harmonijką – Krzysztofa Rubika w dn. 30 września w klubie muzycznym „Sarmata” w Sosnowcu oraz na festiwalu Blues na Siewierskim Zamku 4 lipca 2015r. Oprócz licznych koncertów klubowych (Latawiec Będzin, Gotyk Bytom), Rockomotive zagrał na Polskim dniu Bluesa w Muza Sosnowiec – przy pożegnalnej trasie koncertowej Kasy Chorych, Festiwalu Kyksovnia, WOŚP Sosnowiec oraz wielu innych koncertów charytatywnych. Jednym z większych sukcesów muzycznych w ostatnich latach z inicjatywy harmonijkarza K. Rubika było zagranie na dużej scenie katowickiego „Spodka”. Zespół zdobył wówczas Grand Prix 37 Rawa Blues Festival 2017 r. Zespół przygotował swój autorski materiał w nowych aranżacjach z w.w. harmonijką ustną i w takich kompozycjach gra na scenach całego kraju.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Gif-Noise & Rockomotive [ODWOŁANY] | 10 grudnia 2022, Sobota, Schron Muzyczny MASH

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →