Filmowy PrzecLOVE

14 lutego 2024, Środa

Kino Zachód, GOKSiR w Przecławiu

Rekreacyjna 1, Przecław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Na pewno szukacie pomysłu na romantyczny wieczór w Walentynki! Mamy coś w sam raz dla was! Zapraszamy do Kina „Zachód” w Przecławiu na kino dla zakochanych. To już druga odsłona Walentynek na dużym ekranie! Projekcji towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa – kameralne stoliczki dla dwojga z poczęstunkiem! Bilety już w sprzedaży.

W ramach święta zakochanych w przestrzeni kinowej GOKSiR odbędzie się premierowy seans amerykańskiego dramatu romantycznego „Priscilla”. Jej producentem, reżyserem oraz scenarzystą w jednej osobie jest nie kto inny jak Sofia Coppola, znana z takich tytułów jak „Na Pokuszenie”, „Między Słowami”, „Maria Antonina”, czy „Przekleństwa Niewinności”. Najnowszy film reżyserki to opowieść o miłości z wszystkimi jej odcieniami. Najsłynniejszej love story Elvisa i Priscilli to głęboko prawdziwa, zachwycająco czuła i subtelna historia młodej, zagubionej i naiwnej dziewczyny bez pamięci zakochanej w gwieździe rocka. Główne role w filmie zagrali młodzi aktorzy: Cailee Spaeny (zdobywczyni 1 nagrody na MFF w Wenecji i 4 nominacji w tym do Złotych Globów za rolę Priscilli) oraz Jacob Elordi jako Elvis (zdobywca 1 nagrody Międzynarodowej AACTA).

Każdej parze seans uprzyjemni smaczny poczęstunek. W menu:

Przed seansem: Tagliatelle z kurczakiem i warzywami w sosie teriyaki (wersja dla wegetarian ze szpinakiem)

W trakcie seansu: Deska serów z dodatkami, karafka białego lub czerwonego wina (do wyboru z opcją bezalkoholową), karafka wody z cytryną.

Po seansie: Słodki deser – Pannacotta z malinami, kawa, herbata.

Bilety w cenie 150 zł za parę do nabycia w serwisie biletomat.pl

Partnerem wydarzenia jest Restauracja Rucola.

Filmowy PrzecLOVE | 14 lutego 2024, Środa, Kino Zachód, GOKSiR w Przecławiu

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →