Fat Attack – kardio i wytrzymałość (online) – Haytham Hmiedat

26 maja 2020, Wtorek

Online

, Online

Start: godz. 18:00

Podziel się:

FAT ATTACK – kardio i wytrzymalosć – Haytham Hmiedat

Wtorki, g. 18:00

Kwarantannowy przestój? Przybywa tego i owego, tam gdzie niekoniecznie byśmy sobie tego życzyli? Mamy na to metod! Jeśli chcesz pozbyć się tłuszczyku i popracować nad wytrzymałością, te zajęcia są zdecydowanie dla Ciebie.

30 minut niezłego wycisku, zabawy i prostych, ale skutecznych ćwiczeń. :)

Kwarantannowemu tłuszczykowi mówimy stanowcze NIE! Bye bye sadełko, witaj nowy JA! ;)
~~
Kochani! Nie ma co czekać na „lepsze czasy”. Działajmy już dziś.
Wiadomo – online nie jest tak fajnie, jak w osobistym Kontakcie, ale jak się nie ma, co się lubi…

SZCZEGÓŁY! (czyli ta najbardziej skomplikowana część, ale jak wiadomo: dla chcącego nic trudnego… Zatem wierzymy, że przy odrobinie dobrych chęci opanujemy materię). ;)

Każda Osoba, która będzie chciała wziąć udział w zajęciach online, KAŻDORAZOWO (przed każdymi zajęciami!) proszona jest o wysłanie MAILA DO PROWADZĄCEGO na adres: haytham.hd1990@gmail.com, z następującymi informacjami:
a) imię i nazwisko
b) czy korzysta się z karty Multi Sport, czy wchodzi na jednorazowe wejście (10 zł)
W mailu zwrotnym otrzymacie link do wydarzenia, który należy odpalić parę minut przed planowanymi zajęciami).

PŁATNOŚĆ
Są 2 możliwości uczestnictwa w zajęciach:

a) karta Multi Sport (posiadacze takowej, proszeni są o wygenerowanie JEDNORAZOWEGO KODU – możecie go pobrać zgodnie z instrukcją na stronie www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/ (po wcześniejszym zalogowaniu na swoje konto). Wygenerowany na stronie kod Użytkownik prosimy przesłać prowadzącemu).

b) jednorazowe wejście: 10 zł ( w zależności od nauczyciela płatne hurtem w Kontakcie po skończonej kwarantannie / płatne na konto / lub przez specjalną aplikację – informację o tym w jaki sposób będzie wyglądało rozliczenie otrzymacie w mailu zwrotnym od nauczyciela). :)

* POSIADACZE KARNETÓW – Kochani, żeby nie komplikować i tak już skomplikowanej sprawy, karnety nie obowiązują na zajęcia online ale są PRZEDŁUŻONE!!! – będziecie je mogli wykorzystać po powrocie z kwarantanny).

Brzmi skomplikowanie ale wierzymy, że jak już przebrniemy przez pierwsze zajęcia online, to potem będzie już tylko z górki…
Cokolwiek by się nie działo warto spróbować!
Zatem DO DZIEŁA NAJMILSI! ♥
_____
O ZAJĘCIACH

UWAGA! PROSIMY! Róbcie wszystkie ćwiczenia w granicach własnych możliwości! Dbając o swój komfort i dobre samopoczucie. Przez internet nie możemy zadbać o Wasze bezpieczeństwo. Chcemy Was mieć w jednym kawałku po powrocie z kwarantanny! ;)

~~~~

FAT ATTACK – Cardio & Endurance

Tuesday at 18:00

Cardio & Endurance If you aim to lose fat and build stamina the class is definitely for you. 30 minutes ONLY of sweat, fun and easy but effective exercises. Join us every Tuesday at 18:00.


Zobacz także