ETRNL RAVE: APHØTIC, INDECORUM

ETRNL RAVE: APHØTIC, INDECORUM

3 maja 2024, Piątek

HYPE PARK

Kamienna 12, Kraków

Start: godz. 23:00

Podziel się:

ETRNL RAVE pres. APHØTIC, INDECORUM

APHØTIC – techno DJ i producent pochodzący z Rotterdamu, w Holandii. Jest znany ze swojego twardego/industrialnego techno surowego, energetycznego brzmienia. Jego muzyka skupia się na mocnych uderzeniach perkusyjnych, wokalach, agresywnych syntezatorach i ciężkich basach.

INDECORUM – DJ i producent z Krakowa, który od samego początku był integralną częścią polskiej sceny rewitalizacji hardcore techno. Jego twórczość jest inspirowana starymi imprezami rave i happy hardcore, przefiltrowana przez zabawny pryzmat charakterystyczny dla tej sceny – jednym z pierwszych wydań, które przyniosło Indecorum sławę, był zestaw euforycznych remixów gabberowych starych polskich klasyków list przebojów.

+ ETRNL RAVE RESIDENTS

– MERVH

– DIZZY

– LAURA PALMER

– TYTUZ

ETRNL RAVE: APHØTIC, INDECORUM | 3 maja 2024, Piątek, HYPE PARK

Biletomat.pl
54,50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →