Concert BON GIOVI - Tribute to Bon Jovi 31.10.2022 Progresja Warsaw

Concert BON GIOVI – Tribute to Bon Jovi 31.10.2022 Progresja Warsaw

31 października 2022, Poniedziałek

Progresja

Fort Wola 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Kierowany przez czołowego brytyjskiego naśladowcę Bon Jovi, Lawrence’a Case’a, zespół nie tylko długo koncertował po Wielkiej Brytanii, dla klientów takich jak Harley Davidson, Sony, Vodafone, Butlins, Chicago Rock Cafes, Yates, Walkabouts, Mecca Chain, British Motorcycle Federation i Jack Daniels, ale występowali także w ponad 29 krajach, w tym na większości Bliskiego Wschodu, Rumunii, Słowenii, Litwie, Austrii, Cyprze, Turcji, Grecji, Holandii, Niemczech, Belgii, Hiszpanii, Francji i Irlandii.
Bon Giovi był również JEDYNYM tribute bandem w Wielkiej Brytanii, który został poproszony o gościnny występ na albumie „Garden State Of Mind Vol. 1” w New Jersey, będącym upamiętnieniem dotychczasowej kariery muzycznej Bon Jovi.
Obejmując każdy aspekt rozległej kariery Bon Jovi, BON GIOVI wykonuje wszystkie największe hity, takie jak „Living On A Prayer”, It’s My Life, Wanted Dead or Alive, a także wiele innych z każdego albumu, jaki kiedykolwiek wyprodukowano, w jednym niesamowitym show, które zawierają wszystkie te hity i wiele więcej, nie wspominając o wykonywaniu rzadkich utworów, których nawet Bon Jovi nie grało od wielu lat.
Bilety:
1 Pula 79 PLN
2 Pula 89 PLN
3 Pula 99 PLN

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →